Wysyłaj tanio praczki kurierem za granicę

0
1635

Chcesz wysłać coś znajomym, czy rodzinie do Niemiec, Holandii, Francji albo innego europejskiego kraju? Jest na to bardzo łatwe rozwiązanie. Każdą przesyłkę zagraniczną możesz teraz wysłać szybko, tanio i bez zbędnych formalności. Zobacz, jak to zrobić w kilku krokach.

Zamówienie kuriera daje Ci gwarancję, że paczka dotrze do Odbiorcy szybko i w stanie nienaruszonym. Nawet za granicę, np. do Wielkiej Brytanii przesyłka dotrze w ciągu od 3 do 5 dni roboczych. Ten termin dostarczenia obowiązuje też w przypadku innych krajów europejskich. Dodatkowo po odebraniu przesyłki przez kuriera możesz cały czas śledzić swoją paczkę w systemie lub w specjalnej, bezpłatnej aplikacji. Dzięki temu będziesz na bieżąco znał status swojego zamówienia.

Przesyłki za granicę pozwala wysyłać między innymi kurier UPS. Najtańsze paczki zagraniczne można nadać już za 39 zł, a szczegółowy cennik takich przesyłek sprawdzisz za pomocą wygodnego kalkulatora na stronie. W serwisie Furgonetka codziennie o północy aktualizowany jest obecny kurs Euro, od którego zależą ceny nadania, więc zawsze masz pewność ostatecznej ceny przesyłki.

Zamówienie kuriera UPS lub innego wykonasz wygodnie w serwisie Furgonetka. Wystarczy się tylko bezpłatnie się zarejestrować, a później:

  • kliknąć „Dodaj przesyłkę” na stronie głównej panelu klienta;
  • określić szczegóły związane z paczką i dodać dane Nadawcy oraz Odbiorcy;
  • wybrać firmę przewozową i kliknąć „Zapisz do wysłania” (w przypadku przesyłek międzynarodowych możesz wybierać spośród kurierów DPD, UPS, GLS, Fedex);
  • przejść do zakładki „Do wysłania”, zaznaczyć wybrane paczki i kliknąć „Zapłać i Zamów”;
  • system automatycznie pobierze należność lub przekieruje Cię do systemu DotPay, przez który zapłacisz ze swojego konta bankowego lub wybraną kartą.

Planujesz wysłać paczkę za granicę? Niezależnie od tego do jakiego kraju sprawdź ofertę dostępną na naszej stronie. Wejdź od razu na https://furgonetka.pl/ i oszczędzaj do 70% na każdej zamówionej przesyłce kurierskiej.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ