Wybierz ubezpieczenie na życie w Nationale Nederlanden

0
2189

Wybierz ubezpieczenie na życie w Nationale Nederlanden – namawiają zapewne znajomi i doradcy finansowi. Jednak część osób, które poszukują pewnej polisy na życie, przed ostatecznym podpisaniem umowy ubezpieczenia i odprowadzaniem składek, woli sprawdzić polisy z kilku miejsc, aby porównać oferty i wybrać najkorzystniejszą z nich. Coraz częściej ich wybór pada na ubezpieczenia na życie dostępne w Nationale-Nederlanden

Pewna polisa na życie


Wykupienie polisy na życie wiąże się z konkretnymi oczekiwaniami ze strony ubezpieczonych. Ze względu na możliwość zaspokojenia potrzeb finansowych rodziny w określonych sytuacjach, osoby ubezpieczone szukają zwykle pewnych polis na życie, dzięki którym będą mogli zapewnić wysokie sumy, jakie będą wypłacane po śmierci ubezpieczonego jego najbliższych. Ubezpieczenia na życie dostępne u przedstawiceli Nationale-Nederlanden pozwalają na ubezpieczenie w ramach jednej polisy kilku członków rodziny. Polisy od NN wyróżnia również to, że gwarantują one wypłatę świadczenia nie tylko w przypadku śmierci ubezpieczonego, ale również w przypadku jego trwałej niezdolności do pracy oraz niezdolności do samodzielnej egzystencji.

Wybierz ubezpieczenie na życie w Nationale Nederlanden


Tym, co przesądza o popularności polis z NN są szczegóły, o których nie zawsze myśli ubezpieczony czy jego rodzina. Pewna polisa na życie, jaką można wykupić w NN, pozwala na wypłacenie świadczenia po śmierci ubezpieczonego, jednak wypłata takiego świadczenia to pewnego rodzaju standard. Tym, co różni polisę wykupioną w Nationale Nederlanden, od innych polis na życie, jest wcześniej wypłacane świadczenie, za które rodzina może sfinansować pochówek. To świadczenie wypłacane jest już po 24 godzinach licząc od daty zgłoszenia śmierci ubezpieczonego. Jednak ubezpieczenie na życie nie musi gwarantować świadczenia tylko w przypadku śmierci ubezpieczonego. Polisa z Nationale Nederlanden gwarantuje także wypłatę świadczeń pieniężnych w przypadku stwierdzenia trwałej niezdolności do pracy oraz niezdolności do samodzielnej egzystencji. Wówczas ubezpieczyciel wypłaca świadczenie, dzięki któremu można sfinansować rehabilitację czy dokonać niezbędnych zakupów medycznych. To świadczenie może być również przeznaczone na wcześniejszą spłatę kredytu hipotecznego, jeśli ubezpieczony ma problemy z jego regularną spłatą.

Przy wyborze polisy na życie warto pamiętać o tym, że taka polisa może być również traktowana jako forma zabezpieczenia kredytu hipotecznego. W tym przypadku uposażonym nie musi być rodzina, a może być bank, co w praktyce oznacza, że w przypadku śmierci ubezpieczonego suma ubezpieczenia jest przelewana na konto banku w celu wcześniejszej spłaty kredytu. Pozostała nadwyżka może trafić do rodziny, która może w dowolny sposób dysponować otrzymanymi środkami. Coraz częściej polisy na życie traktuje się jako formę zabezpieczenia finansowego rodziny, bowiem środki wypłacane z polisy są nieopodatkowane podatkiem dochodowym, zaś uposażeni dodatkowo nie muszą odprowadzać podatku od odziedziczonych środków.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ