Wybielanie zębów magic white – czy warto się skusić?

0
2339
Wybielanie zębów magic white – czy warto się skusić?

Każda kobieta chce mieć perfekcyjny, hollywoodzki uśmiech. Niestety styl życia, palenie papierosów oraz regularne picie kawy utrudnia zadbanie o białe jak śnieg szkliwo. Jednak z pomocą przychodzi nam wybielanie zębów metodą magic white. W niskiej cenie możemy pochwalić się pięknym uśmiechem i oczarować najbliższe osoby. Czy warto wypróbować tę metodę? Czy zabieg jest bolesny i jak szybko widać efekty?

Bezbolesne wybielanie zębów – tanie i skuteczne

Rozsądna cena, naturalne sposoby i brak bólu. To wyróżnia nowoczesny zabieg wybielania szkliwa, który wybiera coraz większa ilość zainteresowanych kobiet i mężczyzn. Bezpieczne dla zdrowia składniki oddziałują na nasze zęby, wybielając je z efektem wow. Taki efekt utrzymuje się od kilku tygodni do nawet kilku miesięcy. Wszystko zależy od higieny i trybu życia, a także diety. Ta metoda wybielania nie zajmuje dużo czasu, trwa około 20 minut. Sesję można wykonać nawet dwa razy. Można ją powtarzać co 1-3 miesiące, w zależności od wyżej wymienionych czynników.

Jakie są przeciwwskazania wybielana zębów?

Istnieją jednak przeciwwskazania, które mogą uniemożliwić zabieg. Między innymi chodzi tutaj o choroby nowotworowe, chemioterapię czy epilepsję. Wybielania zębów w salonie urody nie wykonuje się również kobietom w ciąży. Nadwrażliwość zębów i szereg problemów związanych z ich leczeniem, również jest przeciwwskazaniem. W przypadku aparatu ortodontycznego, osoby zainteresowane zabiegiem muszą poczekać do jego zdjęcia. Zęby przed zabiegiem muszą być zdrowe, dlatego zalecamy na początku wizytę u stomatologa i zadbanie o swoje uzębienie. Dopiero potem serdecznie zapraszamy na wybielanie.

Czym wybiela się nasze zęby?

Zęby zostają wybielone za pomocą nowoczesnej formuły, która nie zawiera szkodliwego nadtlenku wodoru. Zamiast niego wykorzystuje się przy produkcji tego specyfiku wodorowęglanu sodu. A jak wiadomo wszystkim miłośnikom gotowania, znajduje się ona w produktach spożywczych. Dlaczego zmieniono nadtlenek wodoru? Ponieważ wpływał on na szkliwo, wywołując ból oraz nadwrażliwość nie tylko zębów, ale również dziąseł.

Zabieg polecany jest wszystkim dorosłym. Jeżeli nie masz problemu z zębami i chcesz pochwalić się olśniewającym uśmiechem, polecamy ci wybrać się do doświadczonego studia urody i wybrać wybielanie zębów metodą magic white, całkowicie bezpieczną dla zdrowia. Zapraszamy na www.afrodytasalon.pl

[Głosów:12    Średnia:2.8/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ