Stand Up w Warszawie

0
1435

W którym klubie, knajpie czy teatrze rozbrzmiewać może niczym nieskrępowany śmiech szerokiej widowni? Na pewno w takim, gdzie główne moce sprawcze objęła popularna grupa artystów prowadzących stand-up.

Czym jest właściwie ten dość nieznajomo brzmiący stand-up? To nic innego, jak komediowa forma przedstawienia tego, co najbardziej aktualne społecznie, politycznie i ogólnie, życiowo. Ogromnym atutem artystycznego wyrazu przekazu jest brak tabu – dzięki temu właśnie twórcy stand-upów zyskują tak dużą popularność u coraz większej publiczności. Widzowie uwielbiają w stand-upach zwłaszcza to, że mogą czuć się swobodnie, nikt nie zostanie oskarżony o nieuzasadniony śmiech, a możliwość wyładowania nagromadzonych emocji jest prawdziwie bezcenna.

Stand-up w Warszawie króluje w znanych miejscach i lokalach, gdzie terapia śmiechem uznawana jest za codzienność. W klubie NiePowiem, Klubie Komediowym czy Składzie Butelek, obejrzeć i wysłuchać można prawdziwych słownych dzieł sztuki, opisujących w prześmiewczy, często mocno przerysowany sposób obecną sytuację w kraju. Tu można całkiem bezkarnie komentować wszystko to, co dziejąc się na scenie, przemawia także do oglądających widzów. Bo każdy z nich współistnieje w społeczeństwie, którego problemy stają się inspiracją do tworzenia scenariuszy w stand-upach.

Wielka różnorodność współcześnie dostępnych form rozrywki sprawia, że jako potencjalny widz mamy z czego wybierać. Wielu z nas bowiem marzy nie o wyjściu na przypadkowe spotkanie komediowo-kabaretowe, ale na profesjonalnie zorganizowaną imprezę czy event, podczas której będzie mógł skorzystać z bogatej oferty kulturalnej i pośmiać się z wyjątkowo błyskotliwych żartów.

Nieraz się mówi, że stand-up w Warszawie to forma odpoczynku od wszystkiego. To niemal jak przekroczenie granicy świata realnego, z tym całkiem niemożliwym. Podczas występów artystów zapomnieć bowiem można o tym co złe, niewiarygodne czy kuriozalne, skupiając się na wydobywaniu z tych kwestii śmiesznych i wyjątkowo wesołych akcentów.

Śmiech to zdrowie – o tym powie nam każdy lekarz. Już przedszkolaki wiedzą, że śmiać się, oznacza cieszyć życiem i czerpać z niego całymi garściami. Dlaczego więc wolnego czasu nie wykorzystać na to, by wybrać się w gronie najserdeczniejszych znajomych na doskonałe występy stand-upów i zaliczyć popołudnie czy wieczór do wyjątkowo udanych? Budowanie dobrych relacji towarzyskich i wzbogacanie codzienności o atrakcyjne wyjścia to przywilej, na który stać osoby dobrze zorganizowane. Dlaczego więc nie spróbować do nich dołączyć i obserwować wykaz imprez odbywających się w Warszawie i najbliższych okolicach?

W poszukiwaniu efektownie spędzonego czasu, warto odpowiednio wcześnie planować różnorodne wyjścia. Warto również śledzić serwisy i portale tematyczne, prezentujące szereg informacji o interesujących wydarzeniach. Bo cały sukces życia tkwi w tym, by korzystać z niego pełnymi garściami. Tylko wówczas możemy sprawić, że będziemy w pełni szczęśliwi, uśmiechnięci i… zadowoleni. Enjoy it!

www.trzypion.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ