Specjalne oferty programu lojalnościowego TchiboCard – na jakie przywileje mogą liczyć uczestnicy?

0
826
Specjalne oferty programu lojalnościowego TchiboCard – na jakie przywileje mogą liczyć uczestnicy

W przypadku wielu programów lojalnościowych uczestnicy mogą nie być szczególnie usatysfakcjonowani, bo lista benefitów nie jest ani przesadnie długa, ani specjalnie atrakcyjna. Bardzo często zniżki na produkty są skromne lub nie dotyczą najciekawszych pozycji z oferty. Są wśród programów lojalnościowych jednak wyjątki, które niosą dla swoich użytkowników dużo korzyści. Przykładem może być marka Tchibo i jej program lojalnościowy. Uczestnicy mogą liczyć na atrakcyjne promocje najgorętszych produktów, a to dopiero początek długiej listy korzyści.

Tańsze zakupy dla posiadaczy TchiboCard

Podstawowym benefitem dla uczestników programu lojalnościowego Tchibo są rabaty na zakupy. Niższe ceny nie dotyczą jednak, jak to często się zdarza, końcówek serii lub produktów po sezonie, a najnowszych i najbardziej atrakcyjnych artykułów.

W Tchibo nowa oferta produktów sezonowych pojawia się co tydzień i w każdej z nich są specjalne ceny dla Klubowiczów. Posiadacze TchiboCard mogą więc czuć się wyraźnie uprzywilejowaną grupą klientów, bo kupują taniej nowości oraz produkty ze stałej oferty, na które w danym momencie jest największy popyt.

Jest też dobra wiadomość dla miłośników kawy Tchibo – stałym benefitem w programie są cotygodniowe zniżki na ofertę kaw oraz kapsułek Cafissimo, dzięki czemu każdy kawosz może cieszyć się niższymi cenami ulubionych ziaren.

Darmowa dostawa i rabaty za zakupy – kolejne przywileje programu lojalnościowego Tchibo

Niezwykle wartościowym przywilejem posiadaczy karty lojalnościowej TchiboCard jest brak opłat za przesyłkę w przypadku zakupów przez internet. Bez względu na wartość koszyka i częstotliwość zakupu każda paczka wysyłana jest za darmo. Bardzo łatwo w tym przypadku przeliczyć wartość tego benefitu – bez karty lojalnościowej każda przesyłka to minimum 12,50 zł.

Nie można zapomnieć też o tym, że każda wydana złotówka zarówno w sklepie stacjonarnym, jak i internetowym Tchibo to jeden punkt lojalnościowy zebrany na koncie klienta. Po uzbieraniu minimalnej liczby punktów, można zamienić je na rabaty na dowolne produkty w sklepie.

Tchibo sklep

Wspólne świętowanie i niespodzianka

Nie sposób nie wspomnieć o niezwykle miłym pomyśle Tchibo – upominku z okazji urodzin. Wszyscy odbiorcy Newslettera w tym specjalnym dniu otrzymają urodzinowy e-mail z niespodzianką. Warto więc podać podczas rejestracji do programu swoją datę urodzin, aby móc cieszyć się prezentem.

Jak dołączyć do programu lojalnościowego Tchibo?

Wszystkie wymienione wyżej benefity sprawiają, że program lojalnościowy Tchibo jest jednym z najciekawszych na rynku i zdecydowanie warto do niego przystąpić. Zarejestrować się można na stronie https://www.tchibo.pl/-c400016965.html. Na co dzień można używać zarówno plastikowej karty lojalnościowej TchiboCard, jak i wirtualnej karty lojalnościowej – wystarczy ściągnąć na swój telefon lub tablet aplikację Tchibo, aby mieć kartę zawsze przy sobie i korzystać z niej przy każdej wizycie w sklepie stacjonarnym – nawet bez dostępu do internetu.

Artykuł sponsorowany.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ