Specjaliści od chłodzenia – instalacja i naprawa klimatyzacji

0
1595

Nadchodzący wielkimi krokami sezon letni z pewnością przyniesie wysokie temperatury za oknem. Funkcjonowanie w okresie upałów jest sporym wyzwaniem, zwłaszcza jeśli wciąż oczekujemy na okres urlopowy. Sprawna i dobrej jakości klimatyzacja stanowi w tej sytuacji najlepsze rozwiązanie, pozwalające na normalnie funkcjonowanie w zamkniętych pomieszczeniach i budynkach.

Okres letnich upałów zbliża się coraz bardziej, to niemal ostatni moment na to, aby zainwestować w profesjonalny system klimatyzacji w domu lub wymienić starą instalację w budynku firmy. Sprawna i dobrej jakości klimatyzacja to najlepsze rozwiązanie na wysokie temperatury, pozwalające na normalne funkcjonowanie w pracy i domu. Jeśli jednak posiadamy już taką instalację, warto pomyśleć o jej przeglądzie lub ewentualnej naprawie. Tego typu usługi świadczy firma WASO KLIM, zlokalizowana na terenie Katowic.

Profesjonaliści w branży

Firma WASO KLIM oferuje profesjonalne usługi związane z dostarczaniem najlepszych rozwiązań klimatyzacyjnych do mieszkań, biur, sal konferencyjnych oraz innych pomieszczeń. Przedsiębiorstwo oferuje montaż i serwis systemów klimatyzacyjnych produkowanych przez czołowych światowych producentów, w tym takie firmy jak LG, Sinclair oraz Mitsubishi Heavy. WASO KLIM oferuje urządzenia chłodnicze różnego typu, w tym klimatyzacje kanałowe, kasetonowe oraz modele typu split. Wykonywane usługi przeprowadzane są w sposób rzetelny, firma oferuje montaż klimatyzacji na terenie Katowic, a także w okolicach.

We wstępnym etapie, wykonywany jest darmowy kosztorys oraz plan wykonania prac wraz z podaniem przybliżonych terminów. Dzięki temu klient ma pełną jasność co do tych dwóch najważniejszych kwestii. WASO KLIM zatrudnia ponadto doświadczonych i wysokiej klasy fachowców, dysponujących specjalistycznym sprzętem, dzięki czemu nie ma dla nich zadań niewykonalnych w zakresie montażu instalacji klimatyzacyjnych.

Montaż i serwis

Firma WASO KLIM, mogąca pochwalić się dużym doświadczeniem w branży, oprócz projektów i montażu systemów klimatyzacji domów, mieszkań, biur i innych pomieszczeń, oferuje również stały i profesjonalny serwis tego typu instalacji. Klimatyzatory jak każde urządzenie, w naturalny sposób się zużywają i wymagają regularnego serwisu, który polega m.in. na oczyszczeniu instalacji z zalegających bakterii i grzybów, negatywnie wpływających na nasze zdrowie. WASO KLIM oferuje profesjonalny przegląd oraz związane z nim drobne naprawy instalacji, dzięki czemu będzie ona bezawaryjnie działać przez długi czas.

Decydując się na montaż systemu klimatyzacyjnego w domu lub biurze, należy postawić na sprawdzone rozwiązania oraz wysokiej klasy specjalistów, którzy nie tylko profesjonalnie zaprojektują i zamontują instalację klimatyzacyjną, ale zapewnią również stały jej serwis.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ