Self storage – nowy wymiar przechowywania rzeczy

0
1744
Self storage – nowy wymiar przechowywania rzeczy

Wszyscy mieszkańcy Warszawy mający problem z nadmiarem rzeczy i zbyt małą ilością miejsca na ich przechowywanie, mogą odetchnąć z ulgą. Dzięki self storage możesz pozbyć się bałaganu i wypchanych szaf, jednocześnie nie tracąc cennych dla siebie przedmiotów. Jak to możliwe? W artykule podpowiemy, co zrobić, by Twoje mieszkanie nareszcie stało się przestronnym wnętrzem, a nieporządek raz na zawsze zniknął Ci z oczu.

Porządek w domu dzięki Less Mess

Pamiątki, sezonowe ubrania, dekoracje świąteczne – rzeczy, których nie używamy przez ponad 3 miesiące w roku, można by wymieniać w nieskończoność. Gromadzimy je w piwnicach, szafach i garażach.

Nasze meble pękają w szwach, a my nie mamy wolnej przestrzeni na naprawdę potrzebne przedmioty codziennego użytku. Dlatego czas coś z tym zrobić! Firmy zajmujące się świadczeniem usług z zakresu wynajmu schowków to odpowiedź na Twoje problemy. Na czym to dokładnie polega? Dlaczego warto skorzystać z takiej usługi?

Self storage – Twój schowek na wyciągnięcie ręki!

Self storage to nic innego jak osobisty schowek lub pomieszczenie, do którego przywozisz wszystko to, co zalega Ci w domu, piwnicy, garażu, szafie lub na poddaszu. Samodzielnie wybierasz, jak dużą powierzchnię potrzebujesz. Nowoczesne „pokoje” do przechowywania są do wyboru w różnych wielkościach. Możesz więc wynająć malutką szafkę na dekoracje albo dokumenty lub ogromny schowek na sprzęty domowe, opony zimowe, meble ogrodowe czy inne rzeczy, których nie będziesz używał w najbliższym czasie. Firmy self storage oferują nawet dowiezienie pod wskazany przez Ciebie adres kartonów i innych produktów, w które bezpiecznie zapakujesz swój dobytek.

Bezpieczne przechowywanie oszczędzające cenne metry²

Jeśli zdecydujesz się na przechowanie swoich przedmiotów w self storage, nie musisz już upychać ich w domu lub biurze. Poza tym są one bezpieczniejsze w centrum przechowywania – dzięki kamerom monitoringu – niż w garażu albo piwnicy.

Pamiętaj też, że w każdym momencie możesz zdecydować się na wynajem kolejnego pomieszczenia. Jeśli podpiszesz umowę na jedyne 7 dni, zawsze masz możliwość przeniesienia swoich rzeczy do innego, obszerniejszego schowka i tym samym zyskujesz opcję dowiezienia kolejnych przedmiotów.

Gdzie znajdę Less Mess w Warszawie?

Na terenie Warszawy powstaje coraz więcej obiektów typu self storage. Jedną z takich firm jest Less Mess Storage, która ma swoje siedziby w wielu większych miastach Polski. Poniżej znajdziesz wszystkie adresy Less Mess Storage w Warszawie. Jeżeli chcesz raz na zawsze pozbyć się bałaganu ze swojego domu, udaj się do centrum self storage i zrzuć z siebie ciążący bagaż przedmiotów.

• Ul. Batalionów Chłopskich 114 B, 05-082 Blizne Łaszczyńskiego.
• Ul. Ostródzka 50 A (przy trasie Toruńskiej), 03-289 Warszawa.
• Ul. Kosmatki 2, 03-982 Warszawa.
• Al. Krakowska 271, 02-133 Warszawa.

Więcej informacji o schowkach self storage znajdziesz na stronie https://www.lessmess.storage/self-storage-warszawa/. Ponadto sprawdzisz tam również wygląd centrum Less Mess Storage, w którym chcesz wynająć miejsce do przechowywania.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ