Montaż ogrodzenia w Krakowie

0
2202

Masz już dość nieprofesjonalnych zespołów, które nieumiejętnie zajmują się instalowaniem ogrodzeń? Szukasz kogoś wartego twojej uwagi, czasu oraz jak i przede wszystkim pieniędzy? Fachowcy z firmy Betafach Montaż Ogrodzeń na pewno spełnią wszelkie te warunki. Nie masz się już czym trudzić, gdyż pomoc przybędzie do ciebie jeśli tylko skontaktujesz się z właśnie z nami. W artykule opiszemy zarówno jakie rozwiązania dotyczące rodzajów ogrodzeń dostępne są na rynku oraz zobrazujemy ci jak tak naprawdę wygląda porządny montaż ogrodzenia oraz towarzysząca przy tym współpraca z klientem.

Rodzaje ogrodzeń oraz przebieg współpracy pomiędzy klientem, a zespołem fachowców

Ogrodzenie siatkowe

Nasza firma oferuje siatkę ogrodzeniową wysokiej jakości w atrakcyjnej cenie. Sprzedaż odbywa się w okolicach Krakowa, Wadowic oraz Andrychowa. Siatka ogrodzeniowa znajdująca się w ofercie naszej firmy prezentuje się znakomicie, więc będziesz się nią mógł pochwalić.

Być może siatka ogrodzeniowa kojarzy Ci się z czymś pospolitym, jednakże w tym przypadku jest inaczej – po prostu się przekonaj.

Dlaczego siatka ogrodzeniowa może się sprawdzić w Twoim przypadku?

Tego typu ogrodzenie jest bardzo trwałe, więc też wytrzymałe na różnego rodzaju warunki pogodowe. Przy zakupie siatki możliwy jest wybór jej koloru oraz wybranie takiej ilości, jaką potrzebujemy bez sztywnych, z góry ustalonych schematów. Dzięki temu jesteś w stanie zaoszczędzić pieniądze oraz nie marnować nadmiaru materiału, którego i tak nie spożytkujesz. Ten rodzaj ogrodzenia powlekany jest PCV, który nadaje mu nietuzinkowy charakter. Warto wiedzieć, że przy zakupie siatki doradzamy w każdej możliwej okoliczności bazując na naszych dotychczasowych doświadczeniach. Cena zależna jest od tego jakiej wysokości oraz w jakiej ilości daną siatkę kupujesz. Warto się z nami skontaktować w celu poznania prawdopodobnych kosztów zakupu.

Ogrodzenie panelowe

Tego typu ogrodzenie wyróżnia się przede wszystkim innowacyjnością, niezwykłą trwałością oraz właściwościami antykorozyjnymi. Powszechnie stosuje się przy ogrodzeniach placów zabaw, ogrodów, prywatnych firm, czy chociażby prywatnych posesji z domami jednorodzinnymi bądź osiedlami mieszkaniowymi.

Montaż ogrodzenia odbywa się rzetelnie, a wraz z faktem, że zawsze podpisujemy umowę przed jakimikolwiek zawodowymi czynnościami, możesz być pewien, iż obietnice przez nas złożone zostaną dotrzymane. Przy montowaniu tego rodzaju ogrodzenia przede wszystkim zaczynamy od pomiaru danego terenu oraz jego przygotowania. Kolejno, rozciągamy sznurek, a następnie wywiercamy otwory na głębokość około 80 cm, by mogły zmieścić się tam słupki. Następnym etapem jest poziomowanie oraz betonowanie słupków, montaż łącznika oraz podmurówki. Ostatnią czynnością jest montaż paneli za pomocą obejm.

Prócz uprzednio wymienionych rodzajów ogrodzenie oferujemy również ogrodzenia: gabionowe, metalowe, drewniane, klinkierowe, betonowe oraz z bloczków.

Najważniejszym aspektem dla nas jest przede wszystkim kontakt z klientem. Dzięki temu jesteśmy w stanie dokładnie zapoznać się z twoimi wymaganiami, potrzebami. Następnie jesteśmy w stanie zweryfikować, czy jesteśmy odpowiednim zespołem, by zobowiązać się do rzetelnego wypełnienia powierzonych nam prac. Tak jak już wspomnieliśmy, zawsze przy współpracy z klientem podpisujemy umowę, więc nie masz się o co martwić, gdyż właśnie umową przede wszystkim jesteśmy zobligowani do spełnienia uprzednio przedstawionych obietnic. Oczywiście wraz z podjęciem współpracy dokonujemy również wyceny kosztorysu danej usługi. Zależy to przede wszystkim od tego, czy klient pragnie, aby zespół naszych fachowców zajął się wyłącznie montowaniem ogrodzenia, czy też przygotowaniem materiałów do tego potrzebnych. Rozliczamy się etapowo w zależności od etapu pracy. Przykładowo pobieramy należną płatność po zamontowaniu słupków oraz podmurówki, a następnie odczekujemy około dwóch tygodni, gdyż jesteśmy zmuszeni poczekać by całość konstrukcji się z sobą odpowiednio związała.

Masz więcej pytań? Skontaktuj się z nami:

Nazwa firmy: Betafach Montaż Ogrodzeń

Adres: ul. Zagrodowa 10, 34-108 Frydrychowice

Telefon: +48 534 159 501

Kontakt: https://montazogrodzenia.com/kontakt

[Głosów:1    Średnia:5/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułWymioty
Następny artykułBól zęba

ZOSTAW ODPOWIEDŹ