Modne koszulki młodzieżowe

0
1419
t-shirt
fot: pixabay.com

Koszulka, nazywana również T- shitrem jest nieodzownym elementem garderoby zarówno mężczyzn jak i kobiet w każdym wieku. Niezależnie od tego, czy nosimy ją letnią porą jako wyeksponowany element naszej garderoby czy też zimą pod wierzchnią warstwą koszul i bluzek, jest zawsze z nami.

Zobacz też: http://www.beyouty.pl/koszulki-mlodziezowe/

Jaką koszulkę wybrać

Z racji tego, że koszulkę nosimy praktycznie każdego dnia, warto zwrócić uwagę na  to aby była ona wykonana z jak najlepszych materiałów. Najczęściej wybieramy koszulki bawełniane lub też bawełna z niewielką ilości dodatków np. Elastanu. Tego typu dodatki w niewielkiej ilości sprawią, że nasza koszulka poza tym, że będzie miła i przyjemna dla naszego ciała to również będzie nam służyć na długo.  

Trwałość materiałów a szczególnie koszulek w obecnym świecie powinna być dla nas  jednym z kluczowych kryteriów wyboru. Nasze szafy zazwyczaj pękają w szwach a ilość koszulek jakie posiadamy często nawet zaskakuje nas samych.

Taniej nie znaczy lepiej 

Kiedyś gdy szczególną popularnością cieszyły się bazary a nasze sklepy świeciły pustkami zakup nowej koszulki był prawdziwym wydarzeniem. Koszulka z kolorowym nadrukiem, tak zwaną „prasowanką” była prawdziwym must have każdej młodej osoby. Koszulki te z czasem zmieniały swoje wzory, kolory i style. Wyrażały poglądy polityczne, były formą sprzeciwu lub poparcia zarówno w obszarze polityki jak i kultury.  Ich zasadniczą wadą w tamtych, minionych czasach była jednak jakość.

Niska cena tych koszulek, produkowanych w znacznej większości w Chinach sprawiały, że po kilku praniach nasz wymarzony t-shirt zamieniał się w materiałowy balon, który  w żaden sposób nie przypominał pięknego produktu kupionego kilka tygodni temu. Smutek był jednak krótkotrwały, jako, że cena była niska a dostępność duża, szybko decydowaliśmy się na nowy zakup.

Modnie znaczy ekologicznie

Dziś również kochamy koszulki, nie przestały i nie przestaną nam towarzyszyć.  Ich wzory ciągle się zmieniają, nabierają trójwymiarowych wzorów i kolorów. Różnica jest jednak taka, że nasze wybory są bardziej przemyślane. Decydujemy się na zakup koszulki z naturalnych składników, często wydajemy więcej aby mieć pewność, że będziemy T- shirt nosić dłużej. A może często odkładamy decyzję o zakupie, bo właśnie wykopaliśmy z naszej szafy nową koszulkę o której zupełnie zapomnieliśmy.

Przeczytaj też: http://urodaporady.pl/meskie-fryzury-w-nowych-odslonach/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ