Koszule damskie – jak nosić je w mniej oficjalny sposób?

0
1401
Koszule damskie – jak nosić je w mniej oficjalny sposób?

Koszule są tymi elementami garderoby, które spędzają sen z powiek. Z jednej strony często trzeba je nosić do pracy, z drugiej jednak koszule damskie wydają nam się zbyt oficjalne i po prostu nudne i przez to nieodpowiednie na co dzień.

Koszule damskie – rodzaje koszul

Sposobów na koszule jest wiele, ale jak to zwykle bywa, najlepsze są te najprostsze rozwiązania. Koszule damskie zwykle nosimy do pracy i to wtedy, gdy musisz wyglądać bardzo elegancko, np. w biurze, w banku i wszędzie tam, gdzie mamy stały kontakt z klientami. W takich miejscach kobiety często narzekają na to, że ich stroje są bardzo jednostajne. O ile w pracy często nie mamy wyjścia i musimy nosić koszule, bo wymagają tego pracodawcy, o tyle na co dzień nie warto zrażać się do koszul. Naprawdę opłaca się je włączyć do swojej codziennej garderoby. Sprawdź, jak znaleźć sposób na koszulę i który pomysł wykorzystać, by wyglądać pięknie przy różnych okazjach.

Koszula + sukienka na ramiączkach

Czy wiersz, że swego czasu bardzo modne było połączenie koszuli z sukienką na ramiączkach? Założenie sukienki na ramiączkach nie zawsze jest dobrym rozwiązaniem, bo po pierwsze czasami pogoda może być zbyt brzydka na odkryte ramiona, a innym razem na taką stylizację nie pozwala nam po prostu sytuacja. Czasami zakrycie ramion jest po prostu obligatoryjne i w takich sytuacjach można nosić sukienkę na ramiączkach razem z koszulą. Najpierw wkładasz koszulę, a na nią sukienkę na ramiączkach i w efekcie uzyskujesz stylizację składającą się z dwóch części. Dodatkowo zasłaniasz ramiona, ale jednocześnie dodajesz elegancji swojemu outfitowi. Oczywiście nie wszystkie koszule damskie można tak nosić. Jeśli chcesz znaleźć taką pasującą do tego zestawu, to sprawdź modele prezentowane na inspiracjemodowe.pl/koszule.

Koszula + jeansy

Szalenie atrakcyjne i z pewnością nieśmiertelne połączenie to koszula + jeansy, przy czym mogą być to właściwie dowolne dżinsy, a najlepiej te niebieskie i klasyczne, bo nigdy nie wychodzą z mody. Oczywiście możesz połączyć koszulę również z czarnymi jeansami albo jasnym modelem, ale to te niebieskie wyglądają zawsze najlepiej.

Koszula + kamizelka

W chłodniejsze dni koszule damskie można nosić z ciepłymi kamizelkami. Do tego dobierz dowolne spodnie rurki lub chinosy i już masz świetną i kompletną stylizację. Oczywiście w takiej stylizacji wykorzystaj tylko i wyłącznie koszulę z długim rękawem.

Koszula w kratę i kowbojski styl

Na koniec zostawiliśmy sobie prawdziwy smaczek, czyli wszelkiego rodzaju kowbojskie koszule i koszule w kratę. Takie koszule są modne od wielu sezonów i nic nie wskazuje na to, żeby wyszły z mody. Jeśli chcesz stworzyć stylizację w kowbojskim stylu, to kup koszulę w niebieską lub czerwoną kratę. Do tego dobierz spodnie dżinsowe. Nie muszą być to rurki – możesz wybrać proste spodnie. W takiej stylizacji ważne są również buty. Najlepiej, by były to brązowe kowbojki, a jeśli tę stylizację połączysz dodatkowo z kapeluszem w kowbojskim stylu, to będziesz wyglądała naprawdę zjawiskowo.

Koszula niejedno ma imię. Kreatorzy mody bardzo często sięgają po koszule damskie dla urozmaicenia prezentowanych przez siebie stylizacji. Koszula absolutnie nie musi się kojarzyć ze szkolnym apelem czy pracą w biurze. Może nabrać całkowicie innego wyrazu, w zależności od tego, z czym ją połączysz. Baw się modą i wybieraj koszule w różnych stylach. Porównaj modne koszule na InspiracjeModowe.pl i znajdź coś dla siebie. Dowiedz się, jakie koszule są teraz modne i jak je nosić.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ