Kosmetyki odmładzające

0
1767

Umyj twarz codziennie. Nasze środowisko jest obfite zanieczyszczeniami, takimi jak dym, ozon i opary benzyny. Mogą podgrzać skórę i powodować przedwczesne zmarszczki. Każdego wieczora umyj twarz delikatnym mydłem, aby usunąć zanieczyszczenia dzienne.

Nawilżać. Sucha skóra może wyglądać na łuszczące się, matowe i może powodować zmarszczki. Dołącz do dobrego balsamu do twarzy, aby utrzymać skórę. Stosuj po umyciu twarzy wieczorem, a rano przed rozpoczęciem dnia.

Pamiętaj, że przy użyciu środka nawilżającego z ochroną przed promieniowaniem UV jest dodatkowym bonusem dla skóry.

Użyj produktów na twarzach zawierających retinoidy i alfa-hydroksykwasy. Istnieje wiele produktów, które twierdzą, że zmniejszają oznaki starzenia się, ale poszukaj tych ze składnikami, które są bardziej naukowo pokazane do tego. Alfa-hydroksykwasy i retinoidy są najbardziej niezawodnymi składnikami, aby skóra wyglądała młodsza, więc poszukaj produktów z jednym z nich jako głównego składnika.

Kwasy alfa-hydroksykwasy takie jak kwasy mlekowe, glikolowe i cytrynowe usuwają skórę, usuwają martwe komórki skóry i przyspieszają tempo, w którym ciało wytwarza nowe, zdrowsze komórki skóry.
Retinol jest formą witaminy A, która pomaga zwiększyć grubość skóry i uczynić ją bardziej elastyczną, minimalizując zmarszczki i delikatne linie. Tretinoina (czasami markowana jako Retin-A lub łagodna Renova) jest silniejszą formą retinolu dostępną tylko na receptę.

Odświeżanie miejscowo witaminy C rano może powodować odbarwienie i linie spowodowane uszkodzeniami słońca. Stosowanie witaminy C na skórę może czasami powodować wysuszenie lub łuszczenie się. Jeśli się zdarzy, upewnij się, że nawilżają się dobrze po aplikacji lub przechodzą do przyjmowania doustnego witaminy C.

http://www.fabrykafigury.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ