Jakie słuchawki do pracy zdalnej wybrać?

0
683
Jakie słuchawki do pracy zdalnej wybrać

Tryb home office staje się coraz powszechniejszy. Praca zdalna wymaga jednak przygotowania odpowiedniego kącika w domu i jego wyposażenia – nie tylko w komputer, ale też dobrej jakości słuchawki z aktywną redukcją szumów (ANC). Jakie modele polecamy? Sprawdź, na co zwrócić uwagę i poznaj wybrane przez nas słuchawki do pracy zdalnej.

Słuchawki do pracy zdalnej – na co zwrócić uwagę?

Trudno o prywatność, jeśli mieszkamy z rodziną lub współlokatorami, a pracujemy w trybie home office. Poza tym mikrofony wbudowane w komputery stacjonarne rzadko oferują zadowalającą jakość dźwięku. Najlepszym rozwiązaniem są wtedy dobrej jakości słuchawki – ale nie model dowolny czy przypadkowy. Taki model powinien być lekki, wyposażony w mikrofon i musi zapewniać komfort podczas wielogodzinnej pracy.

Zwróć uwagę także na sposób łączności z komputerem oraz urządzeniami mobilnymi, konstrukcję i sposób wykonania słuchawek. Słuchawki z odpowiednim mikrofonem i redukcją szumów zdecydowanie ułatwią pracę, a także pozwolą odciąć się od otoczenia podczas telekonferencji i skupić na biurowej pracy.

Słuchawki z aktywną redukcją szumów

Modele, które sprawdzą się podczas pracy zdalnej, znajdziemy w ofercie m.in. Skullcandy. Wybraliśmy zarówno słuchawki przewodowe, jak i oferujące łączność bezprzewodową, by odpowiedzieć na wymagania różnych grup użytkowników.

Oba prezentowane modele sprawdzą się także na co dzień do słuchania muzyki czy grania, ale dzięki świetnej aktywnej redukcji hałasu doskonale sprawdzą się podczas home office. Rozmowy będą znacznie przyjemniejsze i pozwolą poprawić wydajność i efektywność pracy.

Słuchawki Hesh ANC – całodniowy komfort

Prezentowany model to lekkość i wygoda – ich składana konstrukcja sprawia, że są wyjątkowo komfortowe i można z nich korzystać przez kilka godzin. Pracują do 22 godzin na jednym ładowaniu, można też szybko je doładować dzięki specjalnemu etui, gwarantują też kontrolę rozmów i głośności. Hesh ANC posiada 4-mikrofonową, cyfrową aktywną redukcję szumów, co stanowi ich największą zaletę dla pracujących zdalnie.

Skullcandy Indy ANC – model w technologii True Wireless

Bezprzewodowe słuchawki Skullcandy Indy ANC w technologii True Wireless to bardzo uniwersalny model – do telefonu, uprawiania sporu czy podróży, ale także do pracy zdalnej. Zapewniają aktywną redukcję szumów i długi czas pracy – aż do 32 godzin na jednym ładowaniu. Są lekkie i wygodne w użytkowaniu, w razie zagubienia którejś ze słuchawek, można je szybko namierzyć dzięki lokalizatorowi Tile™.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ