Jakie etui wybrać na telefon Samsung Galaxy A10s?

0
1179

Samsung A10s jak każdy nowy produkt znanej firmy, to kolejne udoskonalenie i uzupełnienie wszystkich funkcji jakimi cechowały się jego poprzedniki. Dostępny w cieniutkiej oprawie o grubości 7,8 minimetra w kolorze czarnym, niebieskim oraz zielonym. We wnętrzu schowana została bateria o jeszcze większej pojemności 4000 mAh, mocniejszym ośmiordzeniowym układem o taktowaniu do 2,0 GHz zamiast Exynosa 7884 oraz podwójnym aparatem.

Piękny, wielofunkcyjny telefon wszedł w nasze posiadanie. Możemy radować się jego cennymi wartościami, jednakże aby ta radość i szczęście było jak najbardziej długotrwałe, należy się o to odpowiednio zatroszczyć. Otoczyć opieką i odpowiednią ochroną. Po prostu dbać.

Wśród różnych rodzajów akcesorii telefonicznych takich jak ładowarki sieciowe czy samochodowe, powerbanki, głośniki słuchawki, karty pamięci odnajdujemy dział etui ochronnych. I oto spośród tak wielu produktów musimy wybrać ten jeden dla nas, który będzie dostosowany do naszych potrzeb. Wbrew pozorom nie jest to takie proste.

Przeanalizujmy wpierw własny tryb życia i warunki w jakich najczęściej żyjemy oraz na co narażamy telefon aby w ten sposób chronić go przed tymi niebezpieczeństwami, bądź też pięknie się prezentować z odpowiednio odzianym do okoliczności telefonem.

Piękno i doskonała prezencja zamknięte w minimalizmie i precyzji wykonania

Takim właśnie jest etui silikonowe Spigen Liquid Crystal Glitter przeźroczyste.
Minimalistyczna grubość pokrowca przyczynia się do tego, iż nie pogrubia on zbytnio naszego telefonu przy czym zastosowanie odpowiedniego materiału jego wykonania powoduje, że przyjmuje on na siebie wszelkie wstrząsy czy uderzenia co z kolei sprawia, iż nasz telefonu jest w dużym stopniu od nich chroniony. Zastosowanie drobnych migoczących brokacików nadaje efekt niepowtarzalnego, lśniącego blasku.

Spigen Liquid Crystal Glitter

Zwiększona ochrona,  biznesowy design

Powyższe cechy i wiele innych to wstępna charakterystyka etui oryginalne Wallet Cover czarne. Nieco wyższa cena jest adekwatna do jego zalet. Zamykane etui, chroni jednocześnie plecki, jaki i wyświetlacz telefonu. Umiejscowiona we wnętrzu specjalna nakładka przytrzymuje stabilnie telefon, co przekłada się na jego bezpieczne umiejscowienie. Samo wykonanie z pięknych skóropodobnych tworzyw to nie tylko wysoka wytrzymałość etui ale również niezwykła prezencja, zwłaszcza na ważnych spotkaniach biznesowych czy bankietach. Taki pokrowiec nie może pozostać niezauważony.

Ekstremalnie w towarzystwie telefonu

Sytuacje wysokiego ryzyka to często takie, które chcemy uwiecznić na zdjęciu bądź umilić słuchaniem ulubionej muzyki. I w takie miejsca można zabrać spokojnie swego kompana, dzięki etui pancerne PHANTOM Case.  Składa się ono z dwóch warstw. Pierwsza to odporne na ścieralność i odkształcenia tworzywo z domieszka Tpu, druga to sztywne tworzywo. Dzięki takiej kombinacji nawet w drastycznych sytuacjach spadnięcia telefonu z dużej wysokości na twarde podłoże jest on odpowiednio chroniony poprzez zastosowaną amortyzację. Dodatkowo wkomponowana w tyle podpórka sprawia, że pokrowiec może też być podstawką do telefonu.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ