Jak działają kody na darmowy internet w Orange?

0
1686
Jak działają kody na darmowy internet w Orange

W internecie bez trudu można znaleźć strony i oferty, które przekonują, że można otrzymać kody na darmowy internet na kartę w Orange i u innych operatorów. Należy bezwzględnie ich unikać, bo, w najlepszym przypadku, jest to zwykłe oszustwo, a w najgorszym, może okazać się, że próba pozyskania dodatkowego internetu skończy się poważnymi konsekwencjami finansowymi. Dlaczego należy uważać na wszelkie kody na darmowy internet?

Darmowy internet – dlaczego należy uważać?

Nie jest wielką tajemnicą, że we współczesnym świecie trudno dostać cokolwiek za darmo – dotyczy to również bezpłatnych kodów na internet. Należy więc do każdej takiej oferty podchodzić z dużą ostrożnością, w szczególności, gdy nie pochodzi od operatora. Chęć otrzymania darmowego kodu na internet najczęściej wymaga wysłania SMS-a o konkretnej treści na podany numer – najczęściej premium, czyli dodatkowo płatny.

Jednorazowa opłata (często bardzo wysoka) za „darmowy” kod nie jest jednak najgorszą rzeczą, która może się przytrafić użytkownikowi. Czasem bywa tak, że wysyłając SMS, uruchamia się cykliczną usługę premium, przez którą regularnie z konta abonenta będą ściągane pieniądze. Nawet jeśli uda się w taki sposób dostać kod na kilka darmowych gigabajtów, jest to skrajnie nieopłacalne, bo wartość opłaty za usługę bardzo często jest wielokrotnie wyższa niż wartość pakietu internetowego. Trudno jest również wyłączyć taką usługę.

Doładowanie internetu w Orange – szansa na darmowy pakiet!

Czy zatem nie można liczyć w ogóle na bonusowe lub dodatkowe pakiety internetowe? Okazuje się, że można! Warto w tym przypadku spojrzeć na ofertę Orange na kartę. Jej użytkownicy mają szansę otrzymać nawet 200 GB internetu bez żadnych dodatkowych opłat. W jaki sposób? To bardzo proste! Wystarczy… doładować konto.

Po pierwsze na darmowy internet można liczyć przy każdym doładowaniu za pośrednictwem serwisu doładowania.orange.pl. Bez względu na wartość doładowania, każdy użytkownik otrzyma za darmo 5 GB internetu. W zależności od wysokości zasilenia konta różnić się będzie data ważności pakietu. Ta może wynosić od 2 do 14 dni.

Dodatkowo użytkownicy taryfy Orange Free na kartę mogą liczyć na dwie promocje. Pierwsza z nich to „Bonusowy internet w Orange”. Za każde doładowanie otrzymuje się darmowy pakiet internetowy o wielkości od 2,5 do 100 GB (do wykorzystania w terminie od 2 dni do 5 miesięcy).

Druga promocja natomiast, czyli „2x więcej internetu” sprawia, że pierwszy darmowy pakiet internetu od Orange podwaja się, czyli w najkorzystniejszym przypadku można liczyć w sumie aż na 200 GB – ten internet jest za darmo, a środki, które trafiają na konto abonenta, może on wykorzystać w dowolny sposób.

Więcej o darmowych kodach na internet i darmowym internecie w Orange można przeczytać pod tym linkiem: https://doladowania.orange.pl/oferta/kody-na-darmowy-internet/.

Artykuł sponsorowany.

[Głosów:2    Średnia:3.5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ