Etykieta piwna: zwykła naklejka czy ważny element marki?

0
120
Etykieta piwna

Czy ktoś zwraca uwagę na etykietę, naklejaną na butelkę z piwem? Owszem. Dziś takie naklejki to wręcz dzieła sztuki. Szanujący się browar, na równi z jakością piwa, traktuje estetykę jego opakowania. Pamiętaj o tym, jeśli wypuszczasz serię piw rzemieślniczych!

Etykiety na piwo: butelki 500 ml i 300 ml

Poszukujesz trwałych etykiet na butelki piwa? Jesteś we właściwym miejscu. Oferujemy szeroki wybór etykiet, które idealnie pasują do butelek o pojemności 500 ml i 300 ml. To ważne, aby wybrać odpowiednie wymiary etykiet. Wówczas będzie można zamieścić na nich wszystkie niezbędne informacje wraz z przykuwającą wzrok grafiką. Przy projektowaniu wzoru warto pamiętać, że etykieta piwna musi zawierać następujące informacje:

  • zawartość alkoholu,
  • data ważności produktu,
  • dokładny skład, w tym alergeny,
  • informacje o browarze, z jakiego pochodzi piwo,
  • styl – czyli np. lager,
  • … i oczywiście nazwa piwa wraz z ewentualnym hasłem.

Nasze etykiety na butelki z piwem są wykonane z wysokiej jakości materiałów, które gwarantują trwałe i estetyczne wykonanie. Drukujemy cyfrowo oraz techniką fleksograficzną. Możemy również zaprojektować dla Ciebie spersonalizowane etykiety, które w pełni oddadzą charakter Twojego piwa. Nie czekaj dłużej i skorzystaj z naszych profesjonalnych usług etykietowania!

Etykiety na piwo personalizowane

Tego typu etykiety na butelki są często zamawiane przez browary rzemieślnicze. Zwykle nakład etykiet w takim przypadku jest mniejszy. Są one jednak dopracowane w każdym calu. Każdy mały browar chce bowiem, aby jego etykiety na piwo rzucały się w oczy wśród wielu konkurencyjnych produktów. Dziś, gdy w supermarketach są całe regały piw rzemieślniczych, etykiety na butelki muszą być szczególnie przemyślane i starannie zaprojektowane.

Pliki do wydruku etykiet: co warto wiedzieć?

Warto pomyśleć o przykuwającej wzrok, ciekawej grafice – najlepiej powiązanej z nazwą piwa. Dodatkowo trzeba dobrać czcionkę tak, aby najważniejsze informacje były czytelne. Do wyboru jest kilka rodzajów etykiet na butelkę, m.in. prostokątne, owalne, pojedyncze czy podwójne (przód-tył). Uzupełnieniem bywa minietykieta, naklejana na szyjce butelki.

Weselne etykiety na butelkę

Niejedna para młoda decyduje się na zamówienie na stoły butelek z winem i piwem. Drukujemy także specjalne, okazjonalne etykiety na butelkę piwa, która ma wylądować na weselnym stole. W taki sposób można podziękować gościom – zamieszczając na naklejce podziękowanie za udział w wydarzeniu. Warto rozważyć takie rozwiązanie, jeśli chce się okazać bliskim wdzięczność za towarzyszenie młodym w tym ważnym dniu. Niejedna osoba z pewnością weźmie sobie taką butelkę na pamiątkę!

Mamy nadzieję, że nasz artykuł zainspirował Cię do zaprojektowania własnej etykiety. Wyróżnij się na półce sklepowej – my Ci w tym pomożemy. Zapraszamy do współpracy!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ