Designerski fotel masujący dla najbardziej wymagających

0
1666
Designerski fotel masujący dla najbardziej wymagających

Chcesz wyróżnić się na tle swoich bliskich i zaskoczyć ich wystrojem swojego wnętrza? W takim razie musisz sięgać po niestandardowe rozwiązania. Jednym z nich może być fotel masujący, który wciąż nie należy do standardowego wyposażenia spotykanego w domach statystycznych Polaków. Chociaż eleganckie i designerskie fotele do masażu charakteryzują się nieco wyższą ceną od klasycznych rozwiązań, trzeba pamiętać o tym, że jest to zakup na wiele lat. Warto więc sięgnąć po produkt, który będzie sprawować się o wiele dłużej, niż najtańsze konstrukcje nieznanej jakości.

Czy fotele masujące muszą zajmować dużo miejsca i wyglądać masywnie? Spieszymy z dowodami, które pokażą każdemu klientowi, że nie trzeba daleko szukać, by znaleźć produkt pasujący nawet do niewielkiego mieszkania w bloku. W końcu technologia oferuje nam coraz ciekawsze możliwości, a my powinniśmy z nich chętnie korzystać.

Fotele masujące dostosowane do Twoich potrzeb

Inwestując kilka tysięcy złotych w fotel masujący, musimy mieć pewność, że będzie on zapewniać perfekcję pod każdym względem. Oczywiście funkcjonalność i niezawodność są najważniejsze, lecz nikt nie chce kupować asortymentu, który będzie po prostu brzydki – zwłaszcza że fotele masujące zazwyczaj stawiamy w salonie lub sypialni.

Zawsze możemy wybrać z konkretnych nowoczesnych (np. Massaggio Eccelente) lub klasycznych (np. Massaggio Conveniente) produktów, lecz możemy też pójść na całość i samodzielnie (prawie) zaprojektować design fotela. Taką możliwość oferuje m.in. Keyton H10.

Coś więcej na temat modelu Keyton H10

Postanowiliśmy, że poświęcimy tej konkretnej konstrukcji cały akapit. W tym wypadku skupimy się na wariantach wizualnych, ponieważ parametry nie ulegają zmianie i każdy może się z nimi zapoznać w renomowanych sklepach internetowych lub salonach stacjonarnych, np. firmy Rest Lords.

Najlepiej będzie, jeśli przedstawimy pełną ofertę w kilku krokach zamówienia:

  • Krok 1: Wybierz design z pięciu dostępnych wariantów – Vintage, Domo, Royal, Deco, Retro.
  • Krok 2: Dostosuj kolor tapicerki i jej rodzaj.
  • Krok 3 dla modeli Vintage, Domo, Royal: Zdecyduj, jaki rodzaj wykończeń wybrać (dostępne: orzech lub dąb).

Jak widać, możliwości są ogromne, a biorąc pod uwagę, że dostępna paleta barw jest naprawdę duża, to niemal każdy bez problemu dostosuje fotel masujący do aranżacji swojego mieszkania – nawet jeśli jest ona kolorowa i szalona. To w końcu fotele masujące powinny pasować do reszty mieszkania, a nie mieszkanie do foteli masujących.

Oczywiście Keyton H10 to nie tylko wygląd. Jest to precyzyjne zaprojektowany i wykonany model, który charakteryzuje się perfekcyjną dbałością o najdrobniejsze detale. Można śmiało powiedzieć, że spełni on wszystkie oczekiwania najbardziej wymagających osób – zarówno pod względem wytrzymałości, funkcjonalności i komfortu. Sam się o tym przekonaj!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ