Czarnuszka- samo zdrowie

0
1532

Każda z nas chciałaby olśniewać wyglądem, mieć nieskazitelnie gładką cerę, piękne i lśniące włosy oraz idealną figurę bez zbędnych kilogramów. Aby osiągnąć te cele musimy nieźle się natrudzić, bo nic nie dzieje się samo z dnia na dzień. Piękny i zdrowy wygląd to efekt wielomiesięcznej pracy nad sobą i nad swoim ciałem. Aby wyglądać świetnie a przy tym dobrze się odżywiać wystarczy przyjrzeć się składnikom, jakie już nasze babki dodawały do potraw. Czarnuszka – jej zastosowanie w kuchni i kosmetyce jest ogromne. Ta niepozorna roślinka potrafi zdziałać prawdziwe cuda- ma właściwości przeciwcukrzycowe i przywraca równowagę psychiczną. Dodatkowo dostarcza wielu witamin i składników mineralnych i niszczy komórki nowotworowe. Jeśli chcemy dbać o siebie w holistyczny sposób- wprowadźmy czarnuszkę do naszej diety.

A czy są skuteczne sposoby na sińce pod oczami? Oczywiście, że są i każdy z nas ma w domu składniki, które mu w tym pomogą. Wystarczy zaparzyć 2 torebki czarnej herbaty, a następnie położyć się wygodnie i przyłożyć torebki do powiek na dziesięć minut. Sińce znikają od razu a oczy otrzymują zdrowy blask.
Wiele kobiet dbając o siebie lubi nadać swoim paznokciom ciekawy kolor lub nowoczesny wzór. Wiele osób jednak zastanawia się, czy lakier do paznokci szkodzi Twojemu ciału? Cóż- większość lakierów zawiera bardzo dużo związków chemicznych, z których niektóre mogą uczulać. Na szczęście nawet w Polsce powstaje coraz więcej ekologicznych firm produkujących lakiery zawierające nawet w dziewięćdziesięciu procentach składniki naturalne, które na pewno nie będą szkodliwe dla naszego ciała.

www.niemam.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ