Co zrobić, gdy zgubi się klucze do mieszkania?

0
8675

Zgubienie kluczy do mieszkania może przydarzyć się każdemu – wystarczy chwila nieuwagi i rozkojarzenia, a pęk kluczy pozostanie w sklepie, na przystanku autobusowym bądź wypadnie z kieszeni kurtki na parkingu przed pracą. Jeżeli mieszkanie może otworzyć inny domownik, stres związany ze zgubą jest mniejszy, jednak gdy mieszka się w pojedynkę lub ma się jedyny komplet kluczy – zdenerwowanie jest ogromne. Co zrobić w takiej sytuacji?

Awaryjne otwieranie zamka – ślusarz Warszawa

Jeżeli zgubiło się jedyny komplet kluczy do mieszkania, bądź gdy mieszka się w pojedynkę, najlepszym rozwiązaniem problemu jest zgłoszenie się do ślusarza. Ślusarz może otworzyć drzwi bez użycia klucza, dzięki czemu możliwe będzie dostanie się do domu. Pogotowie zamkowe przyjeżdża do klientów przez 365 dni w roku bez względu na porę dnia i nocy. Drzwi do mieszkania są otwierane w taki sposób, by w miarę możliwości nie uszkodzić zamka. Ślusarze starają się zachować sprawność mechanizmu zamykającego, aby awaryjne otwieranie drzwi było dla klienta jak najmniej kosztowne.

Aby skorzystać z usługi awaryjnego otwierania drzwi wejściowych do mieszkania, wystarczy zgłosić problem i zaczekać na przyjazd ślusarza. Osoba korzystająca z usługi nie musi zgłaszać zgubienia kluczy na policji czy też składać obszernego wyjaśnienia na temat tego, co jest przyczyną awaryjnego otwierania drzwi.

Otwieranie drzwi antywłamaniowych

Pogotowie zamkowe zajmuje się otwieraniem zwykłych drzwi wejściowych oraz drzwi antywłamaniowych, również w przypadku ich zatrzaśnięcia. Ślusarze są wyposażeni w odpowiedni sprzęt, dzięki któremu mogą otworzyć każdy zamek – zarówno starszego, jak i nowego typu. W przypadku drzwi antywłamaniowych, ślusarz otwiera je bez użycia klucza, zachowując jednocześnie właściwości drzwi, utrudniające włamanie się do mieszkania.

Inne usługi w pogotowiu zamkowym

Z usług pogotowia zamkowego można skorzystać nie tylko w sytuacji, gdy zgubi się klucze do mieszkania. Pogotowie może wesprzeć klientów, którzy potrzebują pomocy w otwarciu zamka po włamaniu, a także w przypadku zablokowania kluczy w zamku. Ślusarze oferują również usługi otwierania zamków drzwiowych ze złamanym kluczem w środku, wymiany, konserwacji i naprawy zamków oraz kodowania wkładek pod jeden wzór klucza. Dzięki tak rozbudowanej ofercie usług oraz możliwości korzystania z nich przez całą dobę, do ślusarzy z Warszawy zgłaszają się tysiące mieszkańców stolicy, mających jakiekolwiek problemy z drzwiami wejściowymi do mieszkania.

[Głosów:30    Średnia:2.5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ