Co wybrać na ścianę? Zobacz panele ścienne 3D!

0
1563
Co wybrać na ścianę? Zobacz panele ścienne 3D!

Dekoracje ścienne – Panele ścienne 3D

Co sprawia, że panele ścienne cieszą się w tej chwili niesamowitą wręcz popularnością? Czy można stosować je zamiast tapet przy projektowaniu wnętrz? Jakie są najbardziej korzystne ceny paneli? Współcześnie dostępnew sprzedaży panele ścienne 3D, wytwarzane są z różnorodnych elementów. Najczęściej wybierane i kupwywane są zdecydowanie gipsowe panele ścienne 3D  W cenie są również panele z tworzyw sztucznych, o zróżnicowanych powierzchniach oraz kolorach. Wszystkie rodzaje paneli wspaniale nadają się do aranżacji kuchni, pokoi jak i korytarzy. W zależności od tego, czy cenimy klasykę, czy też pozwalamy sobie na nieco nowocześniejsze rozwiązania – panele montuje się niezwykle łatwo i szybko. Zastąpić mogą na naszych ścianach wysłużone i stare tapety. Z ich pielęgnacją nie ma większego problemu. Drewniane panele wystarczy pielęgnować poprzez korzystanie ze specjalnych preparatów do czyszczenia drewna. Dzięki temu dłużej zachowują naturalny połysk i są także odporniejsze na zabrudzenia. Szerokość paneli może być bardzo zróżnicowana. Możemy zdecydować się na panele węższe, do większych przestrzeni lub szersze, do stosunkowo małych.

Panele ścienne w kuchniach

Wprowadzą na ścianach należyty ład oraz porządek. Poleca się stosować panele ścienne zwłaszcza w miejscach, gdzie ustawione są wszelkie sprzęty kuchenne, działające każdego dnia. Panele chronią ściany przed wpływem pary wodnej oraz wszelkich zabrudzeń. Jest to sprawdzone rozwiązanie w okolicach kuchni gazowych, lodówek, okapów. Po zakończonym procesie przyrządzania obiadu można lekko panele przetrzeć wilgotną szmatką, aby przywrócić wcześniejszy, estetyczny wygląd. W razie potrzeby, możemy także regulować długość paneli ściennych. Skrócone panele pozwalają stworzyć obudowę do blatu kuchennego wraz z szafkami oraz półkami umieszczonymi po drugiej stronie kuchni, czyli tam, gdzie wydajemy i przygotowujemy posiłki. Ocieplone ściany z panelami są świetnie zabezpieczone przed wilgocią, można w domu czuć się naprawdę komfortowo. Wszystko to za przystepną cenę!

Panele ścienne w pokojach

Sprawdzą się tam, gdzie stawiamy na przytulność wnętrza oraz przyjemny dla oka kolor. Najczęściej wybieranymi panelami do pokoi są panele ścienne w barwie bieli, beży, koloru miodu lub kawy z mlekiem. Ceny profesjonalnie wykonanych paneli prezentują bardzo szeroki wachlarz. Wiadomo, że ze względu na naturalny surowiec drewniane panele ścienne będą nieco kosztowniejsze od tych wykonanych z tworzywa sztucznego. Każdy rodzaj materiału wymaga jednak odpowiedniej pielęgnacji.

Artykuł powstał we współpracy ze sklepem internetowym 4wall.pl

[Głosów:3    Średnia:2.7/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ