3 okazje i niesztampowe prezenty

0
2086

Rocznica, okrągła lub nie, albo wyjątkowe urodziny – okazji do poszukiwania nietypowego prezentu jest wiele i nie zawsze wybór odpowiedniego upominku stanowi decyzję prostą. Idealnie, jeśli wybrany przedmiot wpasowuje się w gust i zainteresowania obdarowywanej osoby. Wbrew pozorom taki stan wcale nie jest trudny do osiągnięcia. Kluczem do sukcesu jest jednak prawidłowa identyfikacja hobby lub ulubionych zajęć. Później zaś można wybierać…

1. Prezenty na rocznicę

2. Prezenty na 10. rocznicę ślubu

3. Prezent na 30. urodziny

Przy ostatecznym wyborze zawsze decydujące są kwestie indywidualne.

Prezenty na rocznicę

Prezent na rocznicę ślubu lub prezent na rocznicę związku – obie te sytuacje są znakomitą okazją, aby zaskoczyć drugą połówkę. Mimo to kreatywna koncepcja wcale nie jest łatwa do wypracowania, zwłaszcza jeśli po drodze wydarzyło się już kilka sytuacji, w których wręczaliśmy prezenty. Można pokusić się o upominek praktyczny, choć nie mający wiele wspólnego ze skarpetkami. Przykład? Chociażby karafka do whisky lub szklanka do piwa ze spersonalizowanym tekstem. Prezenty na rocznicę odwołujące się do lubianych przez daną osobę używek są zawsze cenione. Wiele osób z przyjemnością sięga po piwo lub mocniejsze alkohole, dlatego też tego typu gadżety zawsze są później wykorzystane.

Prezenty na 10. rocznicę ślubu

Okrągła rocznica ślubu to ważny etap w życiu dwojga ludzi. Prezenty na 10. rocznicę ślubu mają potencjał odwoływania się do wspólnej przeszłości oraz godnych zapamiętania chwil. Interesującą koncepcją są wszelkiego rodzaju mozaiki ze wspólnych zdjęć czy kolaże fotografii połączonych w jednym obrazie i składających się na wybrany kształt. Można oczywiście zdecydować się na wariant bardziej praktyczny i ofiarować elegancki notes, który obdarowany będzie mógł wykorzystać w czasie codziennych obowiązków. Warto zastanowić się, co sprawi drugiej połówce szczególną radość. Prezent na 10-lecie ślubu zdecydowanie powinien być godny zapamiętania.

Prezent na 30. urodziny

Prezent na 30. może być zabawny, ironiczny, sentymentalny… Opcji jest całkiem sporo. Warto i w tym przypadku odwołać się do zainteresowań danej osoby. Jeśli chcemy sprawić przyjemność podróżnikowi, któremu do tej pory brakowało czasu, by wyjeżdżać tak często, jakby sobie tego życzył, zdecydujmy się na mapę podróży, na której umieszczać można kierunki już odbyte i te dopiero zaplanowane. Jako prezent na 30. urodziny sprawdzi się również stalowa mapa świata przywieszana na ścianę, którą uzupełnić można ramkami ze fotografiami odwiedzonych miejsc.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ