Zastanawiasz się nad Orange Flex? Teraz pierwszy miesiąc masz za 1 zł!

0
1552
Zastanawiasz się nad Orange Flex

Wystarczy, że pobierzesz aplikację Orange Flex na swój telefon, wybierzesz jeden z 4 Planów a następnie zarejestrujesz się przez konto Google, Facebooka lub adres mailowy. Możesz przenieść swój obecny numer z oferty na kartę lub abonamentu, czy wybrać zupełnie nowy. Kolejny krok to weryfikacja tożsamości. Zrobisz to  bez ruszania się z fotela, bo cały proces odbywa się w aplikacji Orange Flex. Co ważne w każdej chwili możesz zmienić wybrany Plan, jednym kliknięciem i bez podpisywania żadnej umowy. Na start wybierać możesz spośród 4 Planów, których ceny zaczynają się już od 25 zł miesięcznie! Ty jednak, w ramach promocji, możesz korzystać z dowolnego Planu w Orange Flex za 1zł przez cały pierwszy miesiąc.

Orange Flex – pakiety dopasowane do różnych potrzeb

Wszystkie Plany w Orange Flex gwarantują Ci nielimitowane SMS-y, MMS-y i minuty do wszystkich sieci w Polsce oraz w roamingu w UE Otrzymasz też wybrany pakiet danych i Social Pass, a to oznacza, że możesz od początku swojej przygody z Orange Flex korzystać z social media bez limitu danych.  Social Pass obejmuje najpopularniejsze platformy społecznościowe: Instagram, Facebook, Twitter, TikTok, Snapchat, Pinterest, Messenger, Whatsapp, Viber oraz ParrotOne.  Możesz dokupić też, zależnie od swoich pasji i zainteresowań: Video Pass, jeśli chcesz korzystać bez limitu GB z YouTube oraz platform wideo – Netflix, HBO GO, Orange TV Go, VOD.pl, WP Pilot oraz Music Pass obejmujący Spotify, TIDAL, Apple Music i inne serwisy muzyczne. Szczegółowe informacje o pakietach odnaleźć możesz na stronie Orange Flex.

Promocja Orange Flex 1 miesiąc za 1 zł – jak skorzystać z oferty?

Oferta promocyjna Orange Flex pozwala cieszyć się dowolnym Planem (czyli nawet 100 GB) za 1 zł przez pierwszy miesiąc. Wystarczy, że wpiszesz kod FLEX podczas aktywacji usługi, przed wyborem metody płatności.  Z promocji skorzystać mogą wszyscy nowi użytkownicy Orange Flex.

Karta eSIM, dodatkowa karta SIM, oferta Orange Flex Rodzina i inne ekstra możliwości

eSIM w Orange Flex to wirtualna karta SIM. Dzięki takiej formule można bez przeszkód aktywować numer w Orange Flex bez wychodzenia z domu czy oczekiwania na kuriera. Lista urządzeń obsługujących eSIM jest stale poszerzana i obecnie poza urządzeniami marki Apple, rośnie liczba urządzeń z systemem Android. Możliwość bezpłatnego zamówienia dodatkowej, tradycyjnej karty SIM z tym samym numerem pozwoli Ci korzystać ze wszystkich możliwości Orange Flex na innym urządzeniu bez konieczności przekładania karty do tabletu, smartwatcha czy routera. Jeśli chcesz dzielić się swoimi korzyściami z rodziną i robić to taniej, możesz z poziomu jednego konta dodać nawet 5 dodatkowych numerów w ofercie Flex Rodzina, a za najmniejszy Plan zapłacisz tylko 15 zł miesięcznie.

[Głosów:1    Średnia:4/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ