Suszarka do włosów najlepsza

0
1399
Suszarka do włosów najlepsza

Na rynku sprzętów do stylizacji włosów jest wiele różnego rodzaju i typu suszarek. Możesz wybierać spośród tych, które są drogie, duże i raczej do użytku domowego oraz spośród tych, które są mniejsze, a tym samym tańsze oraz będziesz mogła je zabrać w podróż, gdyż zmieszczą się nawet do bagażu podręcznego. Jak wiadomo suszarka to nieodzowny element podczas modelowania i układania fryzury. Jest docenianym sprzętem szczególnie dla osób, które mają włosy wykazujące cechy niskoporowatych. Ich łuski ściśle przylegają do rdzenia włosa, a suszenie naturalne, czyli bez sztucznego źródła ciepła może zająć nawet parę godzin.
Najlepsze co będziesz mogła zrobić dla swoich włosów, to suszenie ich w odpowiedniej temperaturze. Ich kolor będzie intensywny i nasycony. Nie będą się przesuszały i bledły. Dlatego wybieraj suszarki z tzw. efektem chłodzenia lub z zimnym strumieniem powietrza. Podczas suszenia włosów, zamiast tradycyjnego ciepłego strumienia, na głowie poczujesz również orzeźwiający chłodniejszy strumień. Będzie on w równym stopniu suszył, jak i chłodził. Jest to idealne rozwiązanie nie tylko dla włosów farbowanych, ale również skóry głowy, która ma tendencję do przesuszania się i łuszczenia. Zimniejsze powietrze szybko i efektywnie „wyciągnie” wilgoć z włosów i spowoduje, że będą lśniące i gładkie.
Wybierz suszarkę z jonizatorem powietrza. Jonizacja jest to proces zmiany stanu atomu lub cząsteczki, zachodzący pod wpływem wysokiej temperatury, pola elektrycznego, promieniowania lub bombardowania elektronami, który polega na oderwaniu lub przyłączeniu jednego lub kilku elektronów. Sprzęt wyposażony w tego typu funkcję jest idealny dla farbowanej czupryny, ale również do włosów, które się rozdwajają oraz puszą.
Suszarki turmalinowe to dość nowy wynalazek. Tak jak jonizator, tak również turmalin pod wpływem wysokiej temperatury wytwarza jony ujemne, które domykają rozchylone łuski włosowe. Dzięki tej właściwości suszarka do włosów jest dużo bardziej efektywna i pozostawia włosy gładkie i błyszczące. Aby dodatkowo podkreślić idealną strukturę włosa, do stylizacji włosów można użyć szczotki turmalinowej i turmalinowej prostownicy do włosów.
Zwróć również uwagę na moc suszarki. Najlepsze bowiem będą te, które mają dużą moc, czyli taką równą 1300 Watów i więcej. Wartość tego parametru wpływa na szybkość procesu suszenia włosów, i tym samym skraca czas ekspozycji włosów na wysoką temperaturę.
Dobrze będzie również, jak twoja nowa suszarka będzie posiadała funkcję tworzenia niskiego pola elektromagnetycznego. Starsze modele wciąż wytwarzają wysokie pole elektromagnetyczne w ilości, która wskutek częstego stosowania może okazać się niebezpieczna. Jednak nowe technologie znacznie obniżyły ten czynnik, przez co stały się bezpieczniejsze zarówno dla włosów, jak i środowiska naturalnego.

www.englishmyway.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułHenna brwi cena
Następny artykułJedwab do włosów

ZOSTAW ODPOWIEDŹ