Sposób na dochód pasywny

0
1791
Sposób na dochód pasywny

Dochód pasywny to jedna ze specjalistycznych fraz, która bardzo często pojawia się w poradnikach dla osób szukających idealnej pracy. Co kryje się pod tym sformułowaniem? Otóż dochód pasywny to dochód „mimowolny” – bez stałego, wyraźnego zaangażowania i wkładu pracy własnej.

 Otrzymuje się go, kiedy raz wykonana praca (konkretna akcja lub działanie) przynosi zyski przez jakiś określony czas. Osoby, które uzyskują dochód bez wkładu własnej pracy nazywa się rentierami. Wiele osób początkowo zaczyna swoją przygodę w branży MLM próbując z firmami takimi jak Oriflame, Avon, Amway, Souvre czy FM WORLD.

Wolność finansowa, czyli praca kilka godzin tygodniowo

To naprawdę wygodna forma zarabiania – raz podjęty wysiłek generuje dochody przez cały czas, zaś Ty możesz cieszyć się wolnością finansową i podjąć inną działalność. Takie możliwości daje własna firma, współpraca sprzedażowa czy fundusze inwestycyjne. Dochód pasywny nie wymaga dużych nakładów czasu – najczęściej wystarczy zarezerwować kilka godzin tygodniowo, by zorientować się, jak sprawy stoją, czy wszystko idzie zgodnie z planem itd. Oczywiście, to nic wielkiego w porównaniu do pracy na etacie.

Jak wygenerować dochód pasywny bez własnej firmy?

Dobrym rozwiązaniem będzie wspomniana współpraca sprzedażowa, np. praca w charakterze konsultantki znanej marki kosmetycznej AVON. To zajęcie, które daje dużo możliwości – osoby, które pracują w AVON, nie są niczym zobowiązane, nie obowiązują ich żadne normy. Można osobiście zadecydować o poświęconym na pracę czasie, a zaangażowanie przekłada się bezpośrednio na wysokość zarobków. Na czym konkretnie polega praca konsultanta? Na sprzedaży kosmetyków w cenie katalogowej i czerpaniu zysku na prowizji, która rośnie wprost proporcjonalnie do wielkości zamówienia oddawanego do bazy. Reasumując, to jeden z najskuteczniejszych sposobów na wygenerowanie dochodu pasywnego bez wielkiego zaangażowania i bez większych zobowiązań. Polecamy to rozwiązanie młodym mamom, emerytkom, kobietom prowadzącym dom czy osobom, które nie spełniają się w pracy na etacie.

Poznaj szczegóły i skontaktuj się z Nami na stronie: konsultantka

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ