Rzęsy sztuczne

0
1769
Rzęsy sztuczne

Przedłużanie rzęs to zabieg wybierany przez coraz większą liczbę kobiet. Długie rzęsy nie tylko wzbogacają codzienny makijaż, ale zapewniają również zjawiskowy wygląd w sytuacjach, kiedy makijażu nie mamy, a więc na basenie, podczas treningu na siłowni czy od razu po przebudzeniu. Metod przedłużania rzęs i rodzajów sztucznych rzęs jest bardzo dużo. W zależności od posiadanego czasu i funduszy, możemy wybrać metodę, która w pełni będzie spełniała nasze oczekiwania.

Rodzaje sztucznych rzęs i metody ich przedłużania

Rzęsy sztuczne możemy zakupić w trzech wersjach, jako cały łuk, kępki oraz rzęsy pojedyncze. Te pierwsze są łatwo dostępne w drogeriach, ich aplikacja może nie należy do najłatwiejszych póki nie nabierzemy wprawy, ale cena jest stosunkowo niska, niestety efekt też nie jest zbyt trwały. Dlatego najlepiej wybrać się do profesjonalnej stylistki, która może używać trzech rodzajów rzęs. Pierwszymi są rzęsy z futra norki syberyjskiej, są bardzo lekkie i nie obciążają naturalnych rzęs, dzięki czemu stanowią doskonała imitację rzęst naturalnych – mają bowiem tę samą długość, co one. Innym rodzajem są rzęsy jedwabne. Wyglądają bardzo naturalne i również są bardzo lekkie. Ich jedyną wadą jest to, że są bardzo miękkie, przez co gniotą się podczas snu. Należy je rano przeczesać specjalną szczoteczką i ułożyć ich kształt. Popularne są również rzęsy syntetyczne, najczęściej stosowane przy metodzie 1:1. Mają regularny kształt i nie są tak elastyczne, jak te wymienione wyżej, ale nie powodują uczuleń, dzięki czemu wiele kobiet ma możliwość skorzystania z zabiegu przedłużania rzęs.

Najlepsze marki oferujące rzęsy sztuczne

Najpopularniejszą marką o światowej renomie jest Shu Uemura. Oferowane produkty są bardzo wysokiej jakości, a oferta obejmuje każdy możliwy rodzaj rzęs. Firma wyróżnia się spośród konkurencji korzystną ceną, jak za tak doskonałe produkty. Inną firmą, która oferuje duży wybór rzęs sztucznych w atrakcyjnej cenie, jest Ardell. Produkuje ona również kleje do mocowania rzęs oraz specjalny tusz, który sprawia, że rzęsy sztuczne doskonale łączą się z naturalnymi. Ponadto możemy zakupić odżywki do rzęs i brwi właśnie tej firmy.

www.latawcedmuchawce.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułCienie do powiek
Następny artykułPuder do twarzy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ