Rzęsy norki

0
2011
Rzęsy norki

Bywają sytuacje, w których nasze rzęsy nie wyglądają, tak jak byśmy tego chciały. Czasem jest to wynikiem przebytej choroby, a czasem uwarunkowaniami genetycznymi. Czyli po prostu Matka Natura poskąpiła nam zniewalającego spojrzenia i nie możemy pozwolić sobie na zatrzepotanie wachlarzem pięknych, bujnych rzęs niczym skrzydła motyla. Jednak w dzisiejszych czasach to nic straconego. Bowiem istnieje tak wiele różnych metod „oszukania” natury, że każda z nas z pewnością znajdzie coś dla siebie.
Sztuczne rzęsy norki dla jednych kojarzą się z postacią z kina. Innym znowu przywodzą na myśl kobiety z kabaretu burlesque. Jedno jest pewne, piękne, długie i zalotne rzęsy to spojrzenie, które przykuwa uwadze, zarówno tę kobiecą jak i męską. Jeśli same nie jesteśmy w stanie ich „wyhodować” możemy posiłkować się ich sztucznymi odpowiednikami. Istnieje wiele metod zagęszczania, przedłużania oraz wypełniania ubytków w rzęsach. Warto jest wybrać choćby jeden z nich i wykonać go w profesjonalnym miejscu, to jest w salonie kosmetycznym, pod okiem wykwalifikowanej kadry kosmetyczek i kosmetolożek. Będziemy miały pewność, że nasze naturalne rzęsy na tym nie ucierpią. Element zespalający, czyli potocznie mówiąc klej będzie dobrany w taki sposób aby nie wchodził w interakcje ze skórą powieki oraz w stu procentach spełni swoje właściwości trzymające całość skrzętnie utkanej konstrukcji.
Rzęski norki to bardzo kontrowersyjny temat. Jedni twierdzą, że włoski pochodzą z nieludzkiego obdzierania zwierzą hodowlanych, jeszcze inni uważają, że rzęsy tego typu pochodzą tylko i wyłącznie z legalnych źródeł i są efektem wyczesywania futer, które w ten sposób są przygotowywane do handlu. Niezależnie od tego czy jesteś w pierwszym obozie przeciwników czy drugim zwolenników to warto byś wiedziała o pewnych aspektach doklejania rzęs norek.
Po pierwsze musisz mieć na uwadze, że rzęsy norki mogą uczulać, bowiem jest to naturalne futro. Po drugie wiedz, że zalotnie podkręcone włoski z czasem mogą się wyprostować, a ty będziesz wyglądała jakby ci się coś przykleiło do powieki. Kolejną, rzeczą jest fakt, że są one po prostu mniej trwałe niż te syntetyczne i jedwabne. W prawdzie są miękkie i delikatne, ale na pewno nie wytrzymają na twoich powiekach tyle czasu jak ich sztuczne odpowiedniczki.
Podsumowując, musisz sama odpowiedzieć sobie na pytanie, czy warto jest inwestować nie małe pieniądze, tylko po to aby pochwalić się tym, że na twoich powiekach widnieją rzęsy norek.

www.motell.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułJedwab do włosów
Następny artykułHenna brwi u blondynki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ