Przekaźniki mocy Hongfa – o czym warto wiedzieć?

0
1539
Przekaźniki mocy Hongfa

Przekaźniki elektryczne to standardowy element każdej instalacji. Ich zadaniem jest wywołanie ustalonej, nagłej zmiany w obwodzie wyjściowym, co następuje po spełnieniu odpowiednich warunków wejściowych, np. zmiany napięcia czy natężenia prądu. W wyniku zmiany sygnał wyjściowy – zazwyczaj w sekwencji włącz-wyłącz – ulega skokowej zmianie. Na co zatem warto zwrócić uwagę w ofercie marki Hongfa? Przekaźniki do jakich zastosowań możemy znaleźć w jej asortymencie?

Sprostaj każdemu wyzwaniu

Przekaźniki mocy Hongfa są bardzo zróżnicowane pod względem możliwych zastosowań. W portfolio firmy znajdziemy urządzenia dedykowane dla obwodów wykonawczych dużej mocy, przeznaczone do montażu na PCB czy wyposażone w specjalną konstrukcję styku opartą na bazie stopu srebra i wolframu. Dużą zaletą produktów są także ich niewielki rozmiar – w wielu przypadkach są niewiele większe, niż kondensatory elektrolityczne. Hongfa zapewnia jednak o wiele lepsze parametry dla swoich wyrobów, dzięki czemu stanowią one dużą konkurencję dla innych marek.

Zminiaturyzowane przekaźniki charakteryzują się również wyższą obciążalnością styków, niż w poprzednich wersjach. Całość jest opakowana w prostopadłościenną obudowę. Nowo wykonane przekaźniki dostępne są także w większej ilości konfiguracji styków i wersji napięciowo-prądowych.

Najwyższa jakość za korzystną cenę

Przekaźniki elektromagnetyczne w nowych wersjach są pogrupowane w wersje wyspecjalizowane do określonych zadań, np. dla dużych prądów przy niskich napięciach, napięcia sieciowego czy nastawione na przełączanie słabych sygnałów. Do wyboru mamy także przekaźniki odporne na chwilowe przeciążenia, co ma swoje zastosowanie w załączaniu odbiorników indukcyjnych i oświetlenia żarowego. Nowe wersje produktów charakteryzują się również mniejszym poborem zasilania dla cewki elektromagnesu, co oznacza również mniejszą ilość styków dostępnych w ramach jednej obudowy – zwykle jest to jeden styk zwierny NO lub NC.

Przekaźniki elektryczne Hongfa to produkt z najwyższej półki. Dzięki zminiaturyzowaniu poprzednich wersji obecne produkty są jeszcze lepsze i prostsze w montażu, a także wymagają mniejszego zasilania, niż w przypadku starszych odpowiedników. W porównaniu parametrów marka ta jest bardzo konkurencyjna w stosunku do innych dostępnych na rynku, szczególnie gdy uwzględnimy również ceny poszczególnych przekaźników. Z kolei dzięki bogatej ofercie katalogowej zyskujemy pewność, że znajdziemy element potrzebny do konstrukcji bez najmniejszego problemu.

[Głosów:2    Średnia:3/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ