Pieczątki firmowe – dwukolorowe

0
1428
Pieczątki firmowe – dwukolorowe

Stempel z danymi firmy jest niezbędnym elementem wyposażenia każdego przedsiębiorstwa. Pozwala na podbijanie faktur, rachunków czy też poczty firmowej. Jednak pieczątka sama w sobie może być też świetną reklamą Twojego biznesu, wystarczy wykonać ją w dwóch lub więcej kolorach.

Nowoczesne pieczątki firmowe

Na standardowej pieczątce nagłówkowej przedsiębiorstwa umieszcza się zazwyczaj pełna nazwę firmy, imię i nazwisko właściciela (w przypadku jednoosobowej działalności gospodarczej), adres rejestrowy oraz NIP. Wielu założycieli firm umieszcza także na pieczątkach REGON, telefony kontaktowe, stronę WWW lub e-mail. Coraz powszechniejsze stają się też pieczątki z logo. Dzięki zastosowaniu na stemplu znaku graficznego odbicie zyskuje dodatkowe walory estetyczne. Dodatkowo możliwość wykonania pieczątki w dwóch lub więcej kolorach pozwala na przyciągnięcie uwagi Klienta. Decydując się na automat większy od standardowego np. na Colopa 50 możesz także opisać w kilku słowach ofertę swojej działalności. Jednak, aby taki zabieg marketingowy był skuteczny, należy to dobrze przemyśleć. Na pieczątce (mimo dużych rozmiarów automatu) nie ma zbyt wiele miejsca, więc należy wyszczególnić najważniejsze, z punktu widzenia Klienta, usługi i produkty.

Jak przygotować dwukolorową pieczątkę firmową?

Produkcja pieczątek dwukolorowych nie różni się tak bardzo od wersji jednokolorowej. Jedyne o czym trzeba pamiętać przy tworzeniu projektu to, aby odsunąć treści i grafiki, które mają różnić się barwą, od siebie o co najmniej 3mm. Jest to spowodowane faktem, że poduszka tuszowa musi zostać w odpowiednim miejscu przecięta – tak aby po jej zabarwieniu, kolory nie zlewały się ze sobą. Aby efekt był zadowalający, odbicie wysokiej jakości, a wszystkie dane czytelne, warto poprosić o pomoc firmę specjalizującą się w wyrobie pieczątek. Wrocławski Stempleks od wielu lat z powodzeniem dostarcza swoim Klientom najwyższej jakości stemple biurowe, imienne i okolicznościowe. Dzięki własnemu zapleczu maszynowemu w swoje ofercie posiada także różnego rodzaju druki reklamowe: ulotki, wizytówki, plakaty i wiele innych.

Dlaczego warto zainwestować w dwukolorową pieczątkę firmową?

Taki stempel oprócz standardowych funkcji, czyli podbijania faktur i dokumentów przedsiębiorstwa, doskonale sprawdzi się przy nadawaniu paczek. Zamiast oklejać je taśmą z nadrukiem firmowym czy drukowanymi w tym celu naklejkami, można na kartonie przystawić elegancką, wyraźną dwukolorową pieczątkę. Tak samo taki stempel może okazać się bardzo przydatny podczas spotkania biznesowego – jeśli zapomniałeś wizytówek firmowych. Wystarczy, że przystawisz pieczątkę na czystej kartce, jeśli uda Ci się użyć do tego celu jakiegoś grubszego papieru – efekt będzie na pewno satysfakcjonujący.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ