Od czego powinien zależeć wybór sali weselnej?

0
11192
Od czego powinien zależeć wybór sali weselnej?

Wybór sali weselnej, chociaż może wydawać się prosty przy tak wielu propozycjach, może jednak nastręczać sporo problemów. O czym warto wtedy pamiętać?

Poszukiwania tej perfekcyjnej sali weselnej powinny rozpocząć się jak najszybciej – tylko wtedy wybór jest największy, więc można przebierać w atrakcyjnych ofertach. Niektóre sale są zarezerwowane nawet na rok czy dwa lata do przodu!

O czym jednak powinno się pamiętać w trakcie przeglądania ofert? Niezależnie od tego, czy planowane są przyjęcia weselne w Warszawie, czy też w innej lokalizacji, warto poświęcić czas na sprawdzenie różnych lokali w najdrobniejszych detalach.

Lokalizacja

Gdy wpisujemy do wyszukiwarki słowa „przyjęcia weselne Warszawa”, mamy przed sobą pełną paletę różnych wyników. Pierwszą kwestią, na którą powinniśmy wtedy zwrócić uwagę, jest lokalizacja.

Najlepiej, aby dom przyjęć czy restauracja położone były w malowniczej okolicy, ale wyróżniały się jednocześnie dobrym dojazdem. W pobliżu Warszawy są to między innymi Ząbki, które oferują ciekawe lokale do wyboru.

Sprawdźmy też samo otoczenie sali – piękny ogród wypełniony kwiatami i drzewami na pewno będzie dużym plusem. To szczególnie ważne wtedy, gdy planujemy urządzenie wesela w plenerze!

Oferta lokalu

Wybór odpowiedniej sali na wesele powinien bazować także na jej ofercie – menu, dostępna ilość miejsc na sali, miejsca parkingowe, atrakcje, z których można skorzystać, możliwość noclegów dla gości, którzy przyjeżdżają z daleka.

Ponadto powinniśmy zwrócić uwagę na cały wygląd przestrzeni, w której ma być zorganizowane przyjęcie. Można dopasować je indywidualnie do swojego pomysłu na zabawę, na przykład w stylu rustykalnym.

Koszty

Duże znaczenie mają także koszty – nie powinny one jednak stanowić czynnika decydującego o wyborze konkretnej oferty.

Zwróćmy uwagę na to, co dokładnie wchodzi w skład opłaty. Bardzo często pojawiają się dodatkowe koszty, na przykład za tort i ciasta, napoje, alkohole. Również wystrój sali może nie być wliczony w cenę. Niekiedy należy dopłacić też za dłuższą zabawę weselną poza standardowymi godzinami pracy lokalu.

[Głosów:1    Średnia:4/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ