Oczyszczanie wodorem – wskazania, przebieg zabiegu i efekty

0
646
Oczyszczanie wodorem

Coraz bardziej dbamy o swój wygląd, a zgodnie z obowiązującymi kanonami piękna, nasza skóra ma być zawsze idealnie gładka, pozbawiona niedoskonałości i pełna blasku. Ogromną popularnością cieszy się nie tylko codzienna pielęgnacja domowa w nurcie anti-aging, ale również profesjonalne zabiegi z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej. Wiele z nich to zabiegi w pełni bezpieczne, które nie wywołują żadnych negatywnych skutków ubocznych. Poznaj jeden z nich, który pozwoli dogłębnie oczyścić skórę, uwolnić ją od wolnych rodników, ale również ujędrnić, optymalnie odżywić i wygładzić. Mowa o oczyszczaniu wodorowym, sprawdź szczegóły już teraz. 

Dla kogo oczyszczanie wodorem? 

Tego rodzaju zabieg zalecany jest wszystkim, których skóra twarzy jest szczególnie narażona na ciągły kontakt z zanieczyszczeniami typu smog. Co więcej, oczyszczanie wodorowe sprawdzi się u osób, których cera jest szara, ziemista, odwodniona, pozbawiona blasku, z widocznymi niedoskonałościami, zmęczona, z pierwszymi oznakami starzenia. Warto wiedzieć, że tego rodzaju dogłębne oczyszczenie skóry twarzy może być realizowane bez względu na typ cery. Świetnie sprawdzi się u osób, których cera jest tłusta albo mieszana, ale doskonałe rezultaty można zauważyć również na cerze suchej i wrażliwej.

Jak wygląda zabieg oczyszczania wodorowego?

Musisz wiedzieć, że oczyszczanie wodorowe jest całkowicie nieinwazyjne, bezbolesne i nie pozostawia żadnych niekorzystnych śladów na skórze. 

Najlepiej jeśli oczyszczanie wodorem jest zastosowane jako wieloetapowy zabieg na twarz, na przykład wraz z peelingiem, ultradźwiękami czy kuracją odżywczą. 

Samo oczyszczanie tego rodzaju polega na wprowadzaniu w głąb skóry mikro cząsteczek wodoru. W tym celu wykorzystuje się specjalne urządzenie, które wprowadza wodór pod wysokim ciśnieniem. 

Oczyszczanie wodorowe – efekty 

Najlepsze efekty przynosi oczyszczanie wodorowe, które realizuje się regularnie i w seriach, ale o częstotliwości takich zabiegów zawsze powinien decydować specjalista. 

Osoby, które zdecydują się na tego rodzaju dogłębne oczyszczanie, mogą liczyć na naprawdę spektakularne efekty. Skóra pozostaje idealnie czysta i odświeżona, ale nie są to jedyne pozytywne efekty działania zabiegu. Oczyszczanie wodorowe sprawia, że wyrównuje się koloryt skóry, staje się ona napięta i pozbawiona płytkich zmarszczek. Proces starzenia się skóry zostaje zahamowany, odzyskuje ona blask, zdrowy i młody wygląd. 

Jeśli chcesz spróbować zabiegów oczyszczania wodorowego, koniecznie postaw na jakość i sprawdzony gabinet. Pamiętaj, że chociaż zabiegi kosmetyczne tego rodzaju są w pełni bezpieczne, to jednak ich nieumiejętne wykonanie może wywołać negatywne skutki uboczne, a same zabiegi nie będą charakteryzować się tak dobrą skutecznością. Szczególną uwagę zwróć nie tylko na jakość urządzenia do oczyszczania wodorowego, ale również kompetencje i kwalifikacje osoby, która będzie taki zabieg wykonywać.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ