Lubisz własne smaki e-papierosów i pragniesz nieco poeksperymentować z ilością nikotyny?

0
681
smaki e-papierosów

Wielu palaczy przerzuciło się w ostatnich czasach na e-papierosy ze względu na ich wyjątkowy smak, jakiego nigdy nie uzyskają za pomocą klasycznych papierosów. Co więcej, posiadają one także inne zalety. Jeśli więc i ty należysz do osób, które korzystają z papierosów elektronicznych, na pewno będziesz chciał samodzielnie z nimi poeksperymentować. Podpowiemy ci, czego będziesz do tego potrzebował.

Dlaczego warto sięgnąć po e-papierosy? Przez eksperymenty!

Lubisz być innowacyjny i odkrywać to, czego do tej pory jeszcze nie znaleźli inni? Jeśli tak, to w świecie palaczy e-papierosów z pewnością odnajdziesz się doskonale. To właśnie one pozwalają na tworzenie unikatowych smakowych kompozycji, a także na eksperymentowanie z mocą nikotyny, dostarczanej do organizmu. Dzięki temu mogą być wykorzystywane przez każdego – zarówno przez ludzi, którzy cenią sobie dużą jej zawartość, jak i przez tych, którzy od niej stronią. Tak, możesz dołączyć do e-palaczy, jednocześnie nie sięgając po nikotynę!

Eksperymenty ze smakami, czy to gotowymi, czy takimi, które sam jeszcze sobie urozmaicasz, mieszając kilka olejków razem, to prawdziwa rozrywka. Dołącz do niej, wybierając odpowiednie premixy.

Czym są premixy?

Premixy to specjalnie opracowane preparaty smakowe, które są prekursorami e-liquidów. Po zmieszaniu z bazą nikotynową (lub pozbawioną nikotyny) tworzą e-liquid, który następnie wykorzystywany jest w papierosie elektronicznym.

Jak wybrać moc bazy nikotynowej?

To oczywiście zależy, jak bardzo mocne papierosy lubisz. Jeśli jesteś miłośnikiem tych, które na opakowaniu mają “strong” albo zostały zapakowane w czerwony kolor, z pewnością powinieneś sięgnąć po najmocniejszą bazę, w której zawartość nikotyny wynosi 20 mg. Pozwala to na uzyskanie, po rozcieńczeniu, ostatecznego stężenia 13,3 mg/ml nikotyny w e-liquidzie. Odpowiada to najmocniejszym dostępnym na rynku tradycyjnym papierosom.

Z kolei jeśli preferujesz delikatne papierosy i palisz ze względu na wspaniałe smaki ich elektronicznych odpowiedników, możesz zdecydować się na bazy najlżejsze, zawierające zaledwie 9 mg nikotyny. Uzyskasz dzięki nim końcowe stężenie nikotyny wynoszące 6 mg/ml. To zupełnie tak, jakbyś wypalił delikatne, “niebieskie” papierosy.

Lubisz eksperymenty, a może po prostu szukasz idealnej mocy dla siebie? W takim razie sięgaj też po inne bazy, a na pewno któraś z nich przypadnie ci do gustu.

Zachwyć się smakiem

Na mocy nikotyny eksperymenty nie powinny się jednak skończyć. Równie ważne jest dobranie ulubionego smaku liquidu. Tutaj masz jeszcze szersze pole do popisu, ponieważ możesz sięgnąć po premixy o słodkim, owocowym lub deserowym smaku. A może szukasz orzeźwienia? W takim przypadku na pewno także znajdziesz dla siebie idealne – wystarczy, że zajrzysz na stronę https://premixowo.pl/, gdzie przygotowano dla ciebie szeroką gamę premixów.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ