Jaki program do faktur wybrać? Klucz do oszczędności czasu i pieniędzy!

0
2010
Jaki program do faktur wybrać? Klucz do oszczędności czasu i pieniędzy!

Wybór właściwego narzędzia do fakturowania to trudna decyzja szczególnie, gdy nie wiemy czym kierować się żeby podjąć jak najbardziej opłacalną decyzję. Zgadza się dobre i proste narzędzie wpływa na oszczędności nie tylko czasu, ale i również pieniędzy. Jak wiadomo zyski w firmie są bardzo ważne albo i nawet najważniejsze szczególnie, gdy firma zaczyna już na siebie sama zarabiać. Jaki program do faktur wybrać żeby być zadowolonym przedsiębiorcom? Warto odpowiedzieć na to pytanie.

Zalety dobrych programów do fakturowania

Ile programów do faktur tyle opinii na temat tego co jest najważniejsze, jakie opcje są przydatne w szybkim fakturowaniu. Najlepiej zdecydować się na rozwiązanie, które będzie zbiorem wszystkich przydatnych funkcji, które będą wykorzystywane w przedsiębiorstwie. Wszystko zależy od charakteru działalności firmy ale nie zawsze. Są takie programy o faktur, które łączą uniwersalne elementy dla każdej branży. 

Dobry program do faktur przede wszystkim pozwala na szybkie wystawianie wszystkich ważnych dokumentów księgowych. Dodatkowo ważna jest jego przejrzystość, żeby praca z nim była przyjazna dla każdego nowego użytkownika. Program do fakturowania powinien mieć takie opcje jak możliwość personalizacji pod daną firmę np. logo, ustalania własnych kategorii i oznaczeń, po których wyszukiwanie potrzebnych dokumentów będzie trwało kilka chwil. Użytkownik powinien mieć możliwość wystawienia e-faktur i wysyłki ich do klientów nie tylko z Polski, ale i również zagranicznych. W związku z tym dobry program do wystawiania faktur powinien dawać możliwość generowanie dokumentów w różnych walutach i językach. W najlepszym oprogramowaniu powinno być wsparcie pomocy technicznej, dla użytkowników, którzy tego potrzebują oraz bieżące aktualizację, po to żeby mieć pewność zgodności z obowiązującymi przepisami. Program do faktur powinien upraszczać codzienną pracę i zaoszczędzać cenny czas. Zadowolony użytkownik będzie świadomy swoich decyzji biznesowych po przeanalizowaniu wygenerowanych raportów np. sprzedaży. 

Program do faktur, z którym fakturowanie jest proste.

Ciekawe rozwiązania przygotowała firma Mega-Tech, która działa już od 11 lat i oferuje proste rozwiązania dla początkujących jak i dobrze prosperujących przedsiębiorców. W swojej ofercie stworzyła dwa programy czyli program do wystawiania faktur Faktura Small Business i Faktura Small Business Handel. Druga wersja jest rozszerzeniem podstawowej do fakturowania i zawiera rozwiniętą wersję magazynową. Użytkownik poznaje przyjemny interfejs, a wszystkie opcje są za darmo do przetestowania w wersji próbnej programów. Programy są dedykowane dla małych i średnich firm i na bieżąco rozwijane w oparciu o sugestie użytkowników i zmieniające się przepisy. Z tych narzędzi można skorzystać z każdego miejsca na świecie. Wystarczy mieć dostęp do internetu i każdy użytkownik dzięki możliwości pracy wielostanowiskowej będzie korzystał z jednego widoku danych. Taka praca nie będzie robić przestojów w dokumentacji, wprowadzone zmiany online będą widoczne dla wszystkich korzystających z programu użytkowników.

Jeżeli jeszcze nie wybraliśmy programu do fakturowanie to jest to dobry moment na przetestowanie wszystkich możliwości dobrego i prostego programu do wystawiania faktur. Warto na bieżąco analizować swoją działalność, być zgodnym z obowiązującymi regulacjami i wystawiać dokumenty w sposób przyjazny dla klienta, którego chcemy przecież zatrzymać i skłonić do zakupów. 

[Głosów:2    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ