Jak szybko i łatwo zarobić dużo kasy?

0
2047
Jak szybko i łatwo zarobić dużo kasy?

Nie jest niczym złym szukanie sposobu na ułatwienie sobie życia. Gdyby nie ten fakt, nigdy nie wyszlibyśmy z jaskini. Można tworzyć wiele rzeczy tradycyjnymi metodami, na przykład zbudowanie koła. Najpierw idziemy do lasu i pozyskujemy drewno. Nie mamy narzędzi, więc używany do tego kija z ostrym kamieniem przywiązanym. Po wielu godzinach pracy mamy materiał, który przynosimy na naszych plecach do jaskini. Tam innym kamieniem obrabiamy drewno nadając mu pożądany kształt. Potem wykonujemy szereg innych pracochłonnych czynności i po wielu dniach wysiłku mamy upragnione koło.
Obecnie takie koło jesteśmy w stanie sami zrobić w kilka godzin, specjalnie nie spiesząc się. W fabrykach produkcja koła zajmuje góra kilka minut. Na podstawie prostego przykładu widzimy jak lenistwo, niechęć do przepracowywania się doprowadziło do stworzenia odpowiedniej technologii, która może nam służyć w celu polepszenia jakości życia. Tradycyjne wykonywanie mebli, narzędzi jest piękną sztuką, która powinniśmy kultywować i pokazywać młodym pokoleniom. Nie oznacza to, że była ona w czymś lepsza i mamy odwracać się od nowoczesności. Warto znać swoje korzenie by móc wypuścić ładniejsze liście.
Często spotykam ludzi twierdzących, że dawniej to było lepiej. Nie mogą się przyzwyczaić do nowoczesnych samochodów, do wielofunkcyjnego sprzętu agd, do komputerów. Nawet proste i wydawałoby się oczywiste rzeczy wydają się im niepotrzebne i określają je jako fanaberię młodego społeczeństwa. Nie możemy tych osób zmusić na siłę, każdy ma swoją drogę i sposób na życie. Szkoda jedynie, że nie chcą się otworzyć na świat, tylko z góry krytykują go za to, że nie rozumieją.
Świat pieniądza wymaga od nas coraz większej kreatywności. Stare zawody powoli przestają być potrzebne, szczególnie w zachodnich krajach. Za kilkanaście lat, a najpóźniej do końca tego stulecia roboty przejmą większość zawodów, pozbawiając zajęcia miliony osób. Proste prace na produkcji, na magazynie, obsługa sklepu i sprzedawca będą maszynami. Oczywiście muszą być osoby, które w razie awarii będą musiały naprawić takie maszyny.
Zmieniający się świat daje przewagę ludziom młodych, żyjącym poza dawnymi schematami. Dlatego łatwy zarobek dla osób powyżej 40 roku życia właściwie nie istnieje. Problem nie leży w świecie w tym wypadku, lecz w ludziach. Taka osoba mająca już początki siwych włosów zna zarabianie wyłącznie poprzez pracę na etacie lub prowadząc własne firmy. Opierają się one na wykonywaniu fizycznych robót lub czynnościach biurowo-administracyjnych. Jednym słowem tradycyjne zawody oraz sprzedaż produktów, tak można według nich tylko zarabiać. Czasem rzeczywiście trafić się może łatwiejszy zarobek, kupując coś taniej i sprzedając drożej. Generalnie jednak to się nie zdarza. Dodatkowo ledwie kilka procent ludzi idzie do pracy, którą uwielbiają, dającą im satysfakcję. Praca-pasja to marzenie wielu z nas, niespełnione pragnienie, którego nie sposób zaspokoić.
Młodzi ludzie nie chcą zacierać rękawów, brudzić się i wysilać zarabiając najniższą krajową. Nie chcą patrzeć na wściekłego szefa, który ciągle o wszystko ma do nich pretensję. Szanują swoje zdrowie psychiczne uciekając od stresu. Można powiedzieć, że nie znają życia i jeszcze się nieźle napracują. Może tak, może nie, wszystko zależy od nich i ich kreatywnego sposobu na życie. Większość młodzieży główkuje każdego dnia „jak łatwo zarobić pieniądze”. Wielu z nich dochodzi o wniosku, że zarabianie na swojej pasji jest właśnie tym czymś. Dobry fotograf jest w stanie zarobić dwu, trzy krotności średniej krajowej ciesząc się przy tym i nie przemęczając, bo robi to co lubi.
Innym sposobem jest mądre inwestowanie pieniędzy. Aby to robić trzeba mieć sporą wiedzę i nie mniejsze doświadczenie, które wypracowuje się poprzez wzloty i upadki. Tacy, którzy przetrwają będą mieć nosa do okazji. Ktoś kto zainwestował wiele pieniędzy w kryptowaluty kilka lat temu, dzisiaj już może nic nie robić do końca życia.
To jak szybko zarobić kasę, bo przecież o to tutaj w tym wszystkim chodzi?
Szybkie zdobywanie pieniędzy często wiąże się z wielkim ryzykiem. Praca na etacie odpada, tak samo własna firma. W zwykłej pracy musisz czekać na pieniądze cały miesiąc, chyba, że weźmiesz wcześniej zaliczkę. A kasę ze swojej firmy możesz dopiero zobaczyć nawet po kilku miesiącach, ponieważ aby ją rozkręcić możesz właśnie tylko potrzebować czasu. Dlatego są to raczej słabe sposoby na szybki zarobek, ale najbardziej pewny.
Największym zainteresowaniem cieszą się gdy liczbowe i hazard, wśród tych którzy chcą mieć szybko i dużo. Ryzyko jest ogromne a ilość wygrywających bardzo mała. Mimo to wielu ludzi tam właśnie widzi swoje szanse na udany zarobek, który „ustawi” ich na resztę życia. Mniejszym ryzykiem wydają się zakłady bukmacherskie. Grając na 2-3 zakłady jednocześnie jesteśmy w stanie wygrywać częściej niż przegrywać. Stawki są bardzo małe dla faworytów i mając zwrot na poziomie 1.15 – 1.30 będziemy musieli spędzić długie tygodnie aby zarobić coś konkretniejszego. Jest to ciężkie tym bardziej, że widząc początkowe sukcesy chcemy podnieść stawkę lub ilość zakładów. Często kończy się to tak jak w większości przypadku, jesteśmy pod kreską. Najgorsze co możemy wtedy zrobić to powiedzenie sobie „teraz to się odegram”, co sprawia, że lądujemy na samym dnie.
Jak szybko zarobić kasę bez ryzyka? Pozbywają się zbędnych rzeczy ze swojego domu. Obecnie na topie jest ruch minimalistyczny, którego celem jest wyczyszczenie naszej przestrzeni z niepotrzebnych rzeczy. Ubrania, które leżą miesiącami na dnie szafy? Nawet nie wiesz czy się w nie zmieścisz? Zrób im zdjęcia i za symboliczną kwotę umieść na serwisie ogłoszeniowym. Stary aparat, telefon, płyty i różnego rodzaju sprzęty, które nawet nie wiesz do czego są powinny zostać sprzedane lub oddane. Nie tylko ze względu na korzyść materialną, ale też na psychiczną ulgę. Czysta przestrzeń nie rozprasza twojej uwagi, sprawia, że możesz skupić się na tym co ważne. Pozwoli ci to na wymyślaniu kolejnych ciekawych sposobów na szybkie zarobienie pieniędzy.

www.irelandstats.com/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ