Donice podświetlane

0
1951

Masz piękne, stylowe mieszkanie, bądź niesamowity, nowoczesny ogród ? Jak zagospodarować ich wystrój w połączeniu z Twoimi roślinami. Zastanów się nad kupnem donic podświetalnych.

Donica podświetlana pomoże wyeksponować każdą roślinę, nawet tą niekoniecznie urokliwą. Blask doniczki podświetlanej wzmocni efekt wizualny zarówno kompozycji, jak i otoczenia. Donice podświetlane skutecznie mogą zastąpić lampę. Są niezwykle praktyczne, ale także designerskie. To dwa przedmioty w jednym, donica i lampka.

Donice podświetlane,o czym już wspomniano, nadają się nie tylko do domu, ale również do ogrodu lub na taras.Będąc donicą równocześnie oświetlają ogród, czy jego zakątek, który przeznaczyłeś na miejsce typowo wypoczynkowe.

Oferowane przez wiele sklepów ogrodniczych donice podświetlane zazwyczaj są wykonane z odpornego na warunki atmosferyczne polietylenu. To materiał wytrzymały, odporny na wgniecenia i zarysowania. Materiał jest niesamowicie lekki i odporny na zabrudzenia, co zapewnia praktyczność i komfort. Prosty system wymiany żarówki, w jaki zaopatrzone są takie podświetlane donice, gwarantuje wygodę obsługi.
Donica podświetlana ożywi każdą kompozycję i doda niesamowitego uroku pomieszczeniom, czy ogrodowi. To połączenie nowoczesnego designu i użyteczności. Donica podświetlana zauroczy domowników i wszystkich tych którzy Cię odwiedzają. Zauroczy w sypialni, pokoju dziennym lub salonie, w ogrodzie, na balkonie ,czy tarasie. Z pewnością donica podświetlana na stałe wpisze się w wystrój Twojego domowego otoczenia, łącząc niesamowity wygląd naczynia z pełną funkcjonalnością.

Podświetlane donice przykują spojrzenia każdego, nikt nie przejdzie obok nich obojętnie . Warto podkreślić, że takie podświetlane donice posiadają Certyfikat CE więc są bezpieczne zarówno dla dzieci jak i zwierząt.

Przykładowo donice podświetlane Bianco, do której należy donica z oświetleniem LED WW/CW, umożliwia płynne sterowanie temperaturą światła białego (od białego ciepłego po biały zimny) oraz jego jasnością. Sterować oświetleniem możemy poprzez sieć WiFi, z pomocą urządzeń mobilnych taki, jak tablet, bądź smartfon. Sterowanie temperaturą barwową daje nam możliwości ustawienia koloru białego odpowiednio do naszego nastroju lub pory roku. Donice LED znajdują zastosowanie wewnątrz (np. salon, sypialnia, hall), jak i na zewnątrz (ogród, balkon, taras).

Już widzisz, donice podświetlane to niezwykle ciekawe rozwiązanie. Miejsce, gdzie Twoje kwiaty będą wyglądały bardzo ciekawie,a przy tym intrygująca wyglądem lampa.

www.otoli.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ