Akademik w Krakowie nie musi być męczarnią

0
1491
akademik w krakowie

Rok akademicki już wystartował od miesiąca, a ty już masz dość akademika? Nic dziwnego. Takie akademiki nie przyciągają zbytnio jakością wykończenia i umeblowania (o ile w ogóle masz jakieś wnętrze i jako takie umeblowanie), a poza tym raczej nie mieszkasz sam. A jeśli nie trafisz na jakąś sympatyczną osobę, to raczej nie będzie udane pięć lat. Więc nic dziwnego, że taka atmosfera niezbyt przypadła Ci do gustu. Co tam gust, tu chodzi też o wyniki w nauce. A jeśli zależy Ci na zdobyciu jakiegoś wykształcenia to przyznasz, że to poważna dysfunkcja akademików.

Ciągły hałas, artystyczny nieład pozostawiony przez współlokatora – to tylko nieliczne z rzeczy, które mogą przeszkadzać w efektywnej nauce. Oczywiście można wynajmować drobne mieszkanko gdzieś w centrum czy na obrzeżach. Tylko… dlaczego studenci wybierają akademiki? Bo nie stać ich na płacenie tysiąca czy dwóch tysięcy złotych za wynajem mieszkania. A poza tym jeszcze dochodzi odległość od uczelni i trudności z dojazdem. Jakie więc pozostaje rozwiązanie?

Aktualnie na rynku pojawiła się ciekawa propozycja, właśnie z myślą o studentach, którzy nie chcą przepłacać za czynsz, ale też cenią sobie jakość miejsca, w którym mieszkają. Prywatny akademik brzmi całkiem przystępnie i rozsądnie. Po pierwsze jakość takiego miejsca, oraz komfort z mieszkania jest znacznie wyższy niż w zwyczajnym akademiku, a w dodatku jest to opcja, na którą Cię stać. Chcesz się przekonać? Sprawdź akademik Kraków cennik, a przekonasz się sam. A jeśli nie jesteś nadal pewny czy chcesz wydać swoje pieniądze na taką inwestycję, to zastanówmy się na spokojnie. Po pierwsze, większość z takich akademików posiada ciche i dobrze urządzone pokoje nauki, co pozwoli Ci w spokoju się uczyć. Ponadto prywatny akademik oferuje też wiele innych usług na przykład pokoje TV, gdzie będziesz mógł z przyjaciółmi urządzić noc seansów. Do dyspozycji są również mini siłownie, czy pokoje do ćwiczenia jogi. Tak, aby było coś dla ducha i dla ciała. No i najważniejsze dla studenta, wspólna stołówka.

prywatny akademik

Więc jeśli już zdecydowałeś się drogi studencie, na skorzystanie z takiej oferty to proponuję Ci jeszcze zwrócić uwagę na akademik w Krakowie unibase.pl. Na tej stronie możesz zapoznać się z ofertą jednego z lepszych prywatnych akademików. Znajdziesz tu różne oferty wynajmu mieszkania dla siebie jak i na spółkę z twoimi przyjaciółmi. Szczerze mówiąc to ten akademik bardziej przypomina ekskluzywny hotel niż akademik i to jest jeden z głównych argumentów przemawiających za wynajęciem tu mieszkania.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ